Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz a lábszínű nejlonharisnya...

Gáz a lábszínű nejlonharisnya miniszoknyához és magassarkú szandálhoz?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék húzni harisnyát, mert sokkal szebbé teszi a lábamat, és nem látszik annyira hogy narancsbőrös (picit összehúz). Egyébként ha én egy másik lányon látom nem tartom gáznak, csak kíváncsi vagyok még több véleményre! Köszi!
2009. júl. 4. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Stylist szemmel azt mondom ciki és nem ajánlom. Viszont nagyon sokan azt gondolják (tévesen), hogy ez igényes és élnek is vele. Tehát nem fogsz nagyon kitűnni a tömegből, ne aggódj.

Egyébként testszínű a rendes neve.

Szerintem inkább próbáld meg harisnya nélkül viselni a szoknyáz és a szandált. Biztosan nem csúnya a lábad.

2009. júl. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

igaza van stylist barátunknak, én sem ajánlanám. ilyen melegben harisnya?! bele is sülnék =)



és bocsi de hol tanultál stylistnak? mert minden érdekellne róla. írhatsz egy privit is =)

2009. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%

Inkább cicanadrágot vegyél fel.

Az való a minihez.

És a szandálban akkor nem kell aggódnod az orrvarrás miatt sem.

2009. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen jó az, ne halgass a stylist-ra, az egy tanult dolog, nem érzésre jön, ami a lényeg lenne. Kaphatóak orrerősítés nélküli harisnyák is, és ha jól eltalálod a színt, szemmeresztés nélkül senki nem mondja meg, hogy van rajtad. Persze ha csillog az más. Mindenképpen szexis leszel, de ha az orrerősítés eléggé hangsúlyos akkor elegáns nem.
2009. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Krisztinas Edina ***** válasza:
Dehogy gáz?Ellenkezöleg,ha szép a lábad és jó alakod van vedd fel nyugodtan.A férfiak imádni fogják.Én mindig szoknyát harisnyát és magassarkú cipöt hordok télen nyáron.Még 30 fok melegbe is.Nincs lábgomba ugyanis minden nap fürdők tiszta harisnyát huzok és mindig másik cipőt.Az én Férjem igy szeret és a kedvébe járok.Lám jó harmonikus a házas életünk 25éve tart.
2014. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Krisztinas Edina ***** válasza:
Dehogy gáz?Ellenkezöleg,ha szép a lábad és jó alakod van vedd fel nyugodtan.A férfiak imádni fogják.Én mindig szoknyát harisnyát és magassarkú cipöt hordok télen nyáron.Még 30 fok melegbe is.Nincs lábgomba ugyanis minden nap fürgők tiszta harisnyát huzok és mindig másik cipőt.Az én Férjem igy szeret és a akedvébe járok.Lám jó harmonikus a házas életünk 25éve tart.
2014. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!