Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz a lábszínű nejlonharisnya...

Gáz a lábszínű nejlonharisnya miniszoknyához és magassarkú szandálhoz?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék húzni harisnyát, mert sokkal szebbé teszi a lábamat, és nem látszik annyira hogy narancsbőrös (picit összehúz). Egyébként ha én egy másik lányon látom nem tartom gáznak, csak kíváncsi vagyok még több véleményre! Köszi!
2009. júl. 4. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem gáz! Inkább szexi!
2009. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert ugye a szandálban a lábbujjaimnál látszik hogy harisnya van rajtam. De szerintem sem ciki.
2009. júl. 4. 18:17
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Jó, hát vietnámi papucsot ne vegyél fel, de a magassarkú szandál nem gáz. Inkább igényes. Csak ugye melegben nem túl praktikus, de mondjuk a lábfétisiszták imádni fogják, az fix.
2009. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Ha nyitott a szandál eleje, nem szabad harisnyát venni hozzá! ez alapszabály az öltözködésben. és amúgy is ciki.
2009. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

ugyanmár, miért lenne gáz?! szerintem egyáltalán nem az.

az mondjuk igaz, hogy azért az csinosabb, ha olyan harisnyát veszel fel, aminek a lábfejrészénél nincs lépésbetét. bár én ilyen harisnyanadrágot még nem láttam, viszont harisnyában, azaz, combfixben kapható ilyen.

2009. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
sztem nem jooo..:S ha lábfeedlácik akkor fel ne vedd.. iszonyat proli... :|
2009. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na most aztán nem tudom eldönteni mit csináljak... :S
2009. júl. 4. 20:15
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

ja, és még annyit, (én ajánlottam a combfixet) hogy miniszoknyához az az ideális, nem a harisnyanadrág. (ha már harisnyát akarsz hozzá felvenni)

nagyon szexi ugyanis, hogyha keresztbe teszed a lábad, akkor oldalt kilátszik picit a csiperész, vagy ha mész fel a lépcsőn egy kicsit akkor is. igazi bombázó, ízléses nőci lehetsz benne.

2009. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Szerintem fényképezd le magad deréktól lefelé és akkor biztosabban el tudjuk dönteni.
2009. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
csipkerészt akartam írni :DD
2009. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!