Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet valahol 34-es magassarkú...

Lehet valahol 34-es magassarkút kapni?

Figyelt kérdés

Eredetileg 36-os a lábam, minden cipőm 36-os, de magassarkúból még a 35-ös is nagy! Hihetetlen, egyet se találtam eddig, ami jó lett volna, 1 használható magassarkúm van, ami 36-os, az is nagy rám, de legalább pántos és nem esik ki belőle a lábam.

Tudtok mondani Pesten vagy környékén cipőboltokat, ahol biztosan van legalább 35-ös? Mert állítólag van, de nem tudom, hol.



2012. jún. 13. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az Ázsia centerben nézelődnék, ott tutira vannak kisméretű női cipők, hisz az ázsiai nőknek elég kicsi a lábuk.
2012. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!:) a deichmannban szoktak lenni 35ös cipők:)
2012. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az Ázsia center rohadt messze van, még akkor is, ha Pest, sose tudnék oda eljutni, az utazás többe kerülne, mint a cipő.

A Deichmanon gondolkoztam eddig is, de mindegyik üzletben vannak, vagy csak néha itt-ott? Akármelyik Deichmanba elmegyek, fogok találni?

2012. jún. 13. 21:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt kapjátok ki!! Elmentem a pesti Blahás Deichmanba, és a 35 cipők is nagyok voltak! Hogy lehetséges ez? A 36-os balettcipő meg úgy szorít, mint az állat... Mit tegyek, kérjem meg a gyártókat, hogy gyártsanak kisebbet?
2012. jún. 16. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok, mint te. Normál esetben 36-7-es cipőt hordok(fajtától függ)

De a magassarkúnál bajban vagyok. Azt vettem észre, hogy minél magasabb a sarok, annál kisebb méret kellene, de volt olyan, hogy a 35-ös is nagy volt.

Bár nekem nagyon vékony a lábfejem és előre csúszik, kicsúszik.

Pántos szandált vagy ilyesmi magasabb sarkút fel sem vehetek, mert volt olyan, hogy elszakítottam néhány lépés után.

2012. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!