Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire gáz az...

Szerintetek mennyire gáz az ha egy csajnak látszanak a hurkái a felsőben?

Figyelt kérdés
A legtöbb csajon akin van egy kis felesleg feszülős pólóba járkálnak mintha egyáltalán nem zavarna senkit sem hogy kidudorodnak a hurkái a pólóból. Én meg egy kis pici pocival nem merek felvenni feszülős pólót, mert félek hogy megnéznek amiért nem lapos a hasam. Most akkor gáz vagy nem?
2012. jún. 11. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
képet
2012. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha durván hurkás, az nem túl esztétikus. A ducibb lányok is felöltözhetnek csinosan, és nem is kell ehhez zsákszerű ruhákat választaniuk. Egy kis pocak meg nem számít, ezen ne görcsölj.
2012. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most leginkább nem rólam van szó, úgyhogy nem rakok képet. Meg mint említettem én nem merek ilyen felsőt felvenni, így nincs is ilyen felsőm. Most az a kérdés, hogy mennyire gáz ha a csajoknak kidudorodik a hurkája a felsőből.
2012. jún. 11. 20:48
 4/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon gáz. Akinek nem áll jól a feszülős felső az ne vegyen fel.
2012. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem valami ízléses... Ez kb. olyan, mint mikor a vastag elefántlábukra és tehén seggükre cicanadrágot vesznek fel... Egyszerűen taszító.
2012. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mennyire hurkás, mert ha adott egy amúgy vékony lány de van egy kis pocija, vagy egy kis babaháj és az dudorodik kicsit ki, az szerintem nem gáz, de ha tonna donna és van vagy 5 úszógumija akkor az gáz..
2012. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz és hülyék, hogy azt hiszik jó rájuk az S-es póló, amikor XXXL-es kéne nekik. Nincs önkritikájuk és bugyuták, nem tudják hogy a pasik csak hánynak ha ilyen hurkákat látnak.
2012. jún. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel ami tetszik. A ruhát viselni tudni kell. Aki felveszi és van pocakja és mégis jól áll neki, az ügyes, mert egyszerűen tudja viselni, tudja, hogy attól hogy van pocija még ugyanolyan értékes ember, és lehet hogy fogyott és még büszke is arra, hogy akkora a hasa, amekkora. Ha jól érzed magad benne, fel kell venni.
2012. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem kimondottan beindít, ha a lányoknál egy kis kibuggyanó hurkácskát látok :)))
2013. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!