Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minek a nőknek harisnya?...

Minek a nőknek harisnya? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem értem miért jó az, amikor felvesznek valami olyan színűt, amitől úgy néz ki, mint ha lefosták volna a lábukat. fénylik meg undorító.meg amikor térdtől lefele látszik a lábuk csak akkor is minek? nincs bőrük?

Tudom hogy hülyeséget kérdezek de nem értem... :)


2012. jún. 11. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjük az elején. :) (lány vagyok amúgy)

1. Szerintem is undorító, amikor sárgás, vöröses és csúnya barna árnyalatú harisnyát vesznek fel, az tényleg gáz. A fekete sok alkalmi ruhához nagyon szép, a fehéret meg inkább hagyjuk a kislányoknak meg a menyasszonyoknak.

2. Van bőrünk, de tudod, néha nem megfelelő az időjárás ahhoz, hogy "csak úgy" vegyük fel a szoknyát. A másik pedig, hogy etikett is van a világon, valahova egyszerűen illetlenség harisnya nélkül menni, és egy bizonyos kor fölött sem illendő "meztelen" lábban mutatkozni. Pl. a minisztériumokban a legmelegebb napokban is kötelező a harisnya.

Más kérdés? :)

2012. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, most már értem :D A bőr-ös doldgot nem komolyan gondoltam XD
2012. jún. 11. 20:32
 3/4 anonim válasza:
Ja és mellesleg nagyon szexi tud lenni a formás harisnyás női láb. Nem csak praktikus és etikett okokból hord egy nő harisnyát.
2012. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fülünyúl ***** válasza:
A harisnya a legszexisebb női ruhadarab, pont azért fénylik, mert így kiemeli a lábak vonalát még jobban. Nem véletlenül imádja 10 pasiból 9, és nagyon sok esetben ez az a ruhadarab ami szex közben sem kerül le. Persze megértem ha benned undort kelt, de ettől a többség még szereti.
2012. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!