Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti magatoknak veszitek...

Harisnyababee kérdése:

Lányok, ti magatoknak veszitek a harisnyátokat, vagy azt veszitek fel, ami épp van otthon?

Figyelt kérdés

Csak mert most került szóba egy csajszival a harisnya téma, h ő mennyire utálja. Kiderült, h az a baj, h sosem vett még magának, ha szüksége van rá, akkor az anyujától húz be egyet(persze bontatlant), de neki meg csak ilyen ócska krepp, vagy jobb esetben üvegszálas harisnyái vannak. Így már érthető, ha nem csípi a csajszi a harisnyát. Adtam neki egy egész jó minőségűt, az enyémekből, h azt próbálja ki, és elmagyaráztam, h mire figyeljen, amikor harit vesz.

Ezen a sztorin felbuzdulva naon kíváncsi lettem, h mennyire gyakori ez jelenség másoknál.. Szóval, ti hogy vagytok ezzel: magatoknak veszitek, vagy olyat vesztek magatokra, amilyen épp van otthon? Kort is légyszi!



2012. jún. 8. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
szerinted ami otthon van azt ki veszi?
2012. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én magamnak veszem. saját harisnyáim vannak, anyutól csak vészhelyzetben kérek. (nála mindig van bontatlan:) )
2012. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeretem a szép harisnyákat, de nem szoktam magamnak venni, mert drágák az én pénztárcámhoz. Szóval én is csak olyan gagyit veszek, amilyet anya is szokott.
2012. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!