Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális hogy én otthon...

Normális hogy én otthon tornadresszben vagyok?

Figyelt kérdés
Előre megmondom lány vagyok. Nemrég költöztünk ide az új házunkba még Decemberbe a nyári cuccaink többsége még otthon van és jelenleg egy fürdőruhám sincs. Nekem a szobám a tetőtérben van és ott már most meg lehet dögleni a melegtől mivel még nagyon rövid gatyám sincs csak 2 farmer rövid nadrágom meg egy szoknya de azt itthonra nem akarom felvenni, fürdő ruháim nincsenek itt. Kénytelen voltam felvenni az egyik gyakorló dresszemet egy világos barna hosszú ujjút mert ez még teljesen tiszta és nincs még teleizzadva az újját feltűrtem a könyökömig mivel ilyen pamutos jellegű varrónőnél csináltattam így jól szellőzik is. Így annyira nincs melegem benne jó érzés de ma amikor lementem a konyhába anyám kicsit kinevetett meg kérdezte hogy mi van tornázni akarsz?:D Bátyám végig röhögte magát és nem szólt amikor átjött a haverja és haverja totál elpirult amikor meglátott hát eléggé beégtem. Sajnos a nyári cuccainkért csak hétfőn tudunk elmenni a régi lakásunkba mert még nem adtuk el és egyenlőre otthagytunk pár cuccot. Szerintetek ez így most ciki vagy itthonra jó ez? Esetleg nem néznének rám nagyon furcsán ha így megyek át nagyimhoz délután ami 2 utcányira van? 15/L

2012. ápr. 28. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Mást úgy sem tudsz felvenni, ezt a pár napot bírd ki:)
2012. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Otthon abban vagy amiben jól érzed magad. Én is rendszeresen vagyok tornadresszbe van 2 fekete hosszú ujjú dresszem meg 3 rövid ujjú. Nyáron én is szoktam viselni főleg a hosszú ujjút mert azt bevizezem és hűsíti egy ideig as testem. Néha meg abba megyek ki kocogni is főleg estefelé. Most is dressz van rajtam mert nálam is meg lehet már most dögleni a melegtől. Most egy rövid ujjú kék dressz van rajtam, arra tökéletes ha itt a házban mozgok vagy kimegyek az udvarra. 18/L
2012. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) Most is magamra kaptam bár így bent a lakásba elviselem meg volt hogy tegnap estefelé kimentem kocogni a dresszembe egyet jó érzés volt ahogyan szellőzött és megfelelően ment át rajta a levegő és nem rohadtam bele annyira. Most bánom hogy miért vettem rá tesiórákon pólót meg melegítő nadrágot persze hogy lefőttem benne pedig kötelező hordani. Legközelebb lehet már nem veszek rá semmit tesi órán se főleg ha meleg van:)
2012. ápr. 29. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Szerintem teljesen normális, ha otthon ebben vagy, a lényeg, hogy Te jól érezd magad benne. Nem értem, hogy egyesek miért ágálnak a tornadressz ellen. Olyannyira kényelmes és megfelelő öltözet, hogy fiúk is gyakran hordják aláöltözetnek (természetesen egy fiú furcsán nézne ki az utcán benne). Egyébként valóban nem tudom elképzelni utcai ruhaként, de elhagyatott helyen kocogni is teljesen szuper a tulajdonságai miatt (kényelmes, szellőzik, nem izzad Rád).

Szerintem otthon nyugodtan hordjad, majd tesód és anyukád is megszokja.

Üdv.

2012. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog.
2014. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Otthon simán de azért a nagyidhoz ha mész nem árt rávenni nadrágot vagy szoknyát...
2014. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
teljesen normális,csak kár hogy nem felém laksz szívesen megnéznélek,tetszenek a dresszes csajok.
2014. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!