Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » F&F-es ing cserélés, lehetséges?

F&F-es ing cserélés, lehetséges?

Figyelt kérdés

Ma vettem 2 előre csomagolt inget az F&F-ben (tesco-s ruházati bolt) és nagy rám.

Igazából a fazona miatt az, mert iylen méretű ingem van és jó rám. Az lenne a kérdés, hogy ha holnap visszaviszem kicseréltethetem-e egy számmal kisebbre őket?


(Egyébként egyet fizet-kettőt kap akció volt és még egyszer mondom, előre csomagolt ing, felpróbálni nem lehetett)



2012. jún. 10. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg cserekötelesek az ottani ruhadarabok, pláne ha még fel sem tudtam próbálni. Ha nem akarják visszaváltani erősködj, mert elvileg kötelesek. Én is voltam már úgy, hogy okoskodtak az eladók, de utána mindig sikerült visszaváltani, vagy kicserélni.
2012. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Visszacserélünk mindent,kivéve fürdőruha-,fehérnemű,ezeket érthetően higiéniai okok miatt nem. Ha esetleg nincsen megfelelő méretű ruha a cseréhez,le lehet vásárolni az árát más ruhadarabra,vagy akár élelmiszerre is. :)
2013. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!