Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gorilla glass cserélés Samsung...

Gorilla glass cserélés Samsung Galaxy S2-n?

Figyelt kérdés
leesett az asztalról és berepedt a kijelző..minden rendesen működik, nem okozott hibát az érintőképernyőn..kivéve hogy kicsit be van repedve.Könnyen ki lehet cseréltetni?Mennyibe kerül?

2012. máj. 7. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szükségem lenne rá... enyém is frankón berepedt pedig a gorilla glass ,,törhetetlen" ya látom meg ,,megkarcolni sem lehet" ya ezt is észrevettem...
2012. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amiket néztem azon frankón 40k HuF... megsem éri kicserélni duplájából veszek egyet használtan azt ez is normálisan működik...
2012. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hol olvastad, hogy törhetetlen meg lehetetlen megkarcolni...
2012. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jajjj nee :/ amugy ha hiszed ha nem, énis olvastam hogy törhetetlen..:D de találtam már olyanokat is hogy nem az..hát itt a bizonyíték tessék :D szóval. valahol tényleg azt írják...:S
2012. máj. 7. 23:13
 5/7 A kérdező kommentje:
ha találsz valami olcsóbbat majd szólj :D
2012. máj. 7. 23:14
 6/7 A kérdező kommentje:
ráadásul nemis érte hatalmas ütés...:/ hát én nagyon szerencsétlen vagyok..
2012. máj. 7. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok sok helyen írták ,hogy nem lehet megkarcolni illetve sokkal nehezebben törik. :) Nem is tudtam megkarcolni bicskával ami nagyon éles volt :) tehát ez még az elején működött is de később elveszítette ezt a tulajdonságát enyém nagyon strapabíró volt tényleg dobáltam kidobtam teraszról erkélyről szándékosan dobáltam karcoltam és semmi kocsmában is haver elkérte oda dobtam neki nem kapta el csúszott vagy 5 métert de semmi de egyszer mikor csak megakartam nézni az időt mikor mentem be a boltba le esett a lépcsőre és lett rajta egy repedés vízszintesen nem nagy cucc de nem tudom így elpasszolni. Na de most találtam erre megoldást viszonylag olcsón de legalább is fele annyiért mint ha az egészet kicseréltetném méghozzá ezt :

[link]


Persze a gari ugrik de hát ha erre nem is áll a garancia valamit kénytelen leszek lépni és ha lépek akkor biztos ,hogy ezt. :) Sok szerencsét ha lesz kedvem én is beszélek az illetővel.

2012. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!