Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vaterás converse torna cipőket...

Vaterás converse torna cipőket megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mondta, hogy lehet nem eredeti, sőtt több mint valószinű de nem tart az eredeti se tovább.

Szerintetek?



2012. jún. 8. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Jaja, ne rendelj!! O.társam úgy járt, h hamis jött neki.

Hát, végülis... vkinek tovább bírja, vkinek nem. Vkinek az eredeti se bírja sokáig. Volt egy barátom, megvette a cipőt, másnap a buszra szállt fel, nem emelte eléggé a lábát, és pont ahogy lépett fel, felszakadt az egész alja az elvileg eredeti conversének... nem lehet itt már tudni, h mi eredeti :S

2012. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem éri meg ...inkább vedd meg 3 ezer forintal drágábban az eredetit mind a hamisat.
2012. jún. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne vegyél én is rendeltem és nem eredeti... teljesen máshogy néz ki mint az eredeti és az enyém már szét is jött pedig 3hete vettem....
2012. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 john the rock cena válasza:

Én 2 hónapja vettem, semmi baja és szerintem eredeti, mert :

1.Mindenhol ott van az R betű

2. Teljesen úgy néz ki mint a 17000ft-os

2012. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és utolsó. te melyik eladótól vettél?
2012. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tomkó Andreától. 8000ft-ért postával együtt. Szóval próbáltam azért nem a leggagyibbat venni.
2012. júl. 1. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy pici segitség:

Kérdezz rá a belső talphosszra.

Ha már van egy tutti eredetid, könnyen ellenőrizheted a választ a saját cipőd nyelvének belső oldalán található CM mérettel :) Pl Ha 45 -ös kell UK 11 az 29.5CM Ha kisebb a CM méret akkor nem eredeti

2012. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenhol 29,5 a 45ös. de kétlem, hogy mindenhol eredeti lenne. nekem van egy eredetim, és ott a 38as 24,5 cm. de a vaterások közül egy olyat találtam, ahol a 38-ast ennyi centinek írja. de amúgy kétlem, hogy ez is biztosan megmutatná, hogy eredeti-e:/ amúgy én egy Tomkó Andreát sem találtam..:(
2012. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!