Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti mindig tisztában...

Granulátum kérdése:

Lányok, ti mindig tisztában vagytok vele, mikor látni be és mikor nem látni be a melltartótókba?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, a többség nem teszteli magát pl tükörben, hanem kimegy úgy emberek közé úgy hogy ha le kell hajolni mindenki a mellét nézze. Csak nem tudom eldönteni hogy ez direkt van vagy csak nem gondoltok bele.

Sokan meg rossz melltartót választanak: például kismellűek szeretik az egy-két számmal nagyobb merevítősőket, ami 100 százalék garancia arra hogy már egy kis lehajolásnál-leülésnél is lehessen bimbót látni.


Amúgy nem vagyok álszent, szeretem az ilyen belátásokat, csak most már kezd feszélyezni a kis unokahúgaim nemtörődömsége és hogy farkasszemet kell néznem a melleikkel, csak nem tudom hogy megmondani nekik.



2012. jún. 8. 10:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
en szemely szerint olyan melltartot amibol kinn van a mellem nem hordok, gusztustalan. vannak kivagott poloim, de azok sem olyan nagyon kivagottak, nem szeretem ha nem a szemembe neznek. aki akarja ugyis megoldja hogy belelasson, de ha szembol neznek nem igazan latszik csak a melleim kozotti 'csik'.
2013. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!