Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyszínű, minta nélküli...

Egyszínű, minta nélküli ujjatlan pólót hol lehet venni Budapesten? Rendes pólót nem atlétatrikót

Figyelt kérdés

Hol tudnék ilyet találni? Egyszínűt keresnék (fekete,fehér, kék stb.) és semmi minta (azt magam vasalnám rá), csak egy úgymond nyersanyag kéne, rendes póló anyagból, ami nem testhez tapadós. Egyszerűen sehol sem találtam eddig még a rákospalotai piacon sem (ott lakok a közelben).


Valami tipp vagy ötlet?


16/F


2012. jún. 6. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
H&M, C&A, esetleg kínaikban..
2012. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is a Rákospalotaihoz lakok közel. De ott én se találtam. Rá egy nappal elmentem az Ázsia Centerbe, és kb mindegyik ruha boltban volt egyszínű poló :D 20/F
2012. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb. tudsz támpontot adni hol keressem? Az Ázsia center elég nagy. Ha sima egyszínű pólót kérek érteni fogják mire gondolok? Sosem jártam még ott.
2012. jún. 7. 11:04
 4/4 anonim válasza:
Persze, hogy értik. Attól mert gyapotszedők, csak tudják mire gondol a kedves vásárló. Én a "jobboldaliba" mentem be, és az első mozgólépcsővel ami szembe jött velem, fel a második emeletre, és balra be a folyosó végéig, és a folyosó végén jobb sarkon árulta egy idős japó hölgyemény.
2012. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!