Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Leírnátok, hogy...

Lányok! Leírnátok, hogy milyen kiegészítőkkel kell rendelkeznie egy nőnek?

Figyelt kérdés

Nincs sok kiegészítőm, van egy fémszíjas karórám, egy ezüstgyűrűm, ezüst nyakláncom, pár bizsu fülbevalóm. Karkötőt ritkán hordok, azt általában én készítem gyöngyszövéssel.

Adnátok tippeket, hogy milyen kiegészítők milyen számban és színben jó, ha van a ruhatáramban ?

ui: az ezüst nyakláncomat soha nem veszem le, van olyan nyaklánc, amit lehet ezzel hordani vagy hagyjam csak meg magában ?


Köszi ! :)


2012. jún. 5. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem van egy rakás kiegészítőm és szépen a szerényben hever évek óta, egy időben mániákusan vásároltam ezeket teljesen feleslegesen. Szerintem giccses, ha valaki sok ékszert hord, én azt is túl mesterkéltnek tartom, amikor valaki ugyanolyan nyaklánc, karkötő, gyűrű, fülbevaló, csattban pompázik, szerintem kiegészítőkből a kevesebb a jobb. A ruhatáradtól is függ, hogy mik a kedvenc színeid, esetleg én ahhoz vennék pár fülbevalót, hogy tudd váltogatni, akár egy kék pólóhoz egy szép kék köves, vagy tollas fülbevalót.
2012. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
karkötő, fülbevaló, nyaklánc, nejlonharisnya, társka
2012. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nejlonharisnya ? Táska ? Ki az, akinek ez nincs otthon ? :D


Vannak minden színű ruháim, általában fehér, drapp és sötétkék pólókat hordok, ritkán rózsaszínt vagy lilát, farmerral. Lábbelinek fekete, drapp magassarkút általában.

2012. jún. 5. 14:28
 4/8 csokissüti002976 ***** válasza:

Szerintem (nekem is így van, pont ezért):

-arany fülbevaló arany nyaklánccal (fülbevaló van több, nyaklánc csak egy)

-ezüst fülbevaló ezüst nyaklánccal és karkötővel (nyakláncból van kettő)

-hétköznapi, ami illik hozzád. [nálam: az egyik ezüstnyaklánc(lómedállal), fekete gyöngyös nyaklánc, 3 piercing( egy fekete a bal fülembe, két ezüst a jobba), színés gyöngykarkötők.

2012. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet-e még nyakláncot felvenni a másik láncodhoz, azt az eredeti fazonja és hosszúsága adja meg. Mert ha pl csak egy egyszerű ezüst medál van rajta (semmi bonyolultabb motívum, strassz stb) és viszonylag szoros, akkor hosszabb (kulcscsont aljáig vagy kicsit alább érő) nyakláncokat lehet hozzá venni, amennyiben színbe passzolnak. (Az arany pl kicsit furcsán néz ki, de van akinek kifejezetten ez tetszik). Ha a nyakláncod hosszabb, akkor is vehetsz fel hozzá még hosszabb láncokat. Tudod az olyan stílusúak, amik mell alá érnek és általában kis ezüst függők és különböző színű gyöngyök és valamilyen szövet dísz (általában masni) van rajtuk. Ezek (a leírt pólószínek alapján) lehetnek fekete, sötétkék esetleg fehér mélyvörös színűek. (Ugye a sötétkék megy a fehérhez és a drapphoz, a mélyvörös a fehérhez és a rózsaszínhez -amennyiben fakó rózsaszín és nem az a rikító pink- a fekete meg mindenhez.)

Az ujjaidra ezüst(színű, azaz lehet bizsu is) gyűrűk valami helyes figurát formázva, vagy a felsorolt nyaklánc színekkel megegyező strasszal díszítve. Hasonlóan járj el a fülbevalókkal is. Ezek lehetnek lógósak, vagy simák a lényeg, hogy feldobd a szettet valami jópofa alakzattal.

A karkötőkben nem vagyok otthon, én személy szerint nem szeretem őket (úgy érzem, hogy elszorítják az ereimet, viszont a lötyögés meg idegesít) szóval nagyon ritkán veszek föl. A handmade cuccok viszont aranyosak és lehetnek nagyon szépek (ha jól csinálod őket), itt is gondolj arra, hogy mi illik mihez ergo sötétkék cuccokhoz nem veszünk rikító pirosat. (Erről a színpárosításról csak nekem jut folyton az elsőben használt postairon az eszembe?) De szerintem, ha már van rajtad karóra és gyűrű, a karkötő abszolút fölösleges.

2012. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Juj, utolsó !

Nagyon szépen köszönöm !

2012. jún. 5. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:

szia

amit még a többiek nem soroltak fel,vehetnél egy pár ilyen kis virágos hajcsattot,az nagyon aranyos (én tegnap az aréna plázában vettem a HM-ben,le volt árazva 250 forint volt,és kettő darabos)

amit már írtak,szerintem is max egy két a pólóhoz passzoló fülbevaló,vagy valami hosszabb nyaklánc. csak passzoljanak össze és egyszerre ne vegyél föl túl sokat.

én pl ha sminkelek akkor nem szoktam fülbevalót venni,meg az is ritka hogy nyaklánc és fülbevaló egyszerre van rajtam. :)

*

2012. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl van 1 kek szinü egyberuham,es ahhoz szoktam (ha olyanom van:) felvenni 1 nagyobb (bizsu) kek szinü karkötöt,ha ugy van 1 kis kek v ezüst fülbevalo...en szeretem,ha a karkötön van a hangsuly!

Amilyen szinü ruhakat hordok,hasonlo szinü kiegeszitöket veszek melle,de nem viszem tulzasba sosem. Van,hogy nyaklancot nem viselek hozza,csak karkötöt. (Fülbevalot mindig:)

Neha a kevesebb,több! :-)

Szerintem az ezüst nyaklancodat magaban hordd csak!:-)

2012. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!