Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom milyen fürdőruhát...

Nem tudom milyen fürdőruhát vegyek.75 kg vagyok,170 cm. Az egyberészeset és a tankinit nem szeretem. Linkelnétek hozzám hasonló súlyú lányokat fürdőruhában?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A hozzád hasonló súlyú lányok vagy egyberészest vagy tanikit hordanak. Sorry
2012. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez kedves volt tőled. :)
2012. jún. 4. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsóval ne törődj, én ugyanilyen magassággal voltam 75 kg (arányosan: mell 95 cm, derék 80 cm, csípő 98 cm és valamennyire izmos is).

Nem vagyok egy magamutogató típus, de mégis nyugodtan felvettem a bikinit és ezt javaslom Neked is. 75 kg nem olyan vészes, nem kövér, maximum a telt kategóriába tartozik. Nőies formáid lehetnek, és ez a férfiaknak tetszik is. Persze 4-5 kilótól akár meg is szabadulhatsz egy hónap alatt, úgy talán még jobban érzed magad majd az új bikinidben!

2012. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tegnap 14:41

165/75 voltam, nem volt semmi akadálya, hogy bikinit vegyek fel, nem kell anonim odamondogatni, tudom, ettől hízik a májatok, mert élőben ezt így nem meritek, de szánalmas...

Most 65 vagyok, felveszem most is.

(Mondjuk én terhesen is bikinit vettem fel, nem zsákot...)

2012. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is kb ennyi vagyok (170/70), de sima mezei bikinit hordok ..

Szerintem am ez is belefér, bár nekem nagyon előnytelenül áll:

[link]

2012. jún. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Próbáltam ilyet én is, de nekem is nagyon előnytelen volt, szóval azt ki is lőttem. Mindenképpen valami bikinit szeretnék. Ahogy próbálgattam úgy láttam hogy a pánt nélküli felső jobban áll, mint a pántos. Alul meg franciabugyis.
2012. jún. 6. 07:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!