Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények erről a cipőről?

Vélemények erről a cipőről?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 2. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
huu de otromba. se fiunak se lánynak nem jo bocsi
2012. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
en kerdeztem a korodat. nem, nem mindegy. egy ferfi mar nem hord ilyet. ha meg tininek erzed magad, akkor nyilvan jo.
2012. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egy férfi nem hord (már) ilyet. Emiatt senki nem fog kapni lehúzást, mert ez is egy vélemény. És szerencsére van más vélemény. De akkor mit hord? Egyébként mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát :D Speciel jómagam 26 leszek lassan. De nem érzem, hogy kinőttem volna az ilyesmi stílust. Gyerekes lennék? Végül is egy diploma nem akadálya semminek XD Pláne nem a hülyeségnek XD
2012. jún. 14. 15:57
 14/15 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs krhoz kötve hogy mi tetszik meg mi nem :) Ha neked tetszik akkor vedd meg! Meg amúgy tényleg jó
2012. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Előzőnek is köszönöm a hozzászólást. Továbbra is korfüggetlennek tartom. Meg például hányan hordanak a 30-as korosztályból Converse dorkót? :D És nekem ezzel sincs semmi bajom, ha jól áll az illetőn...Amúgy engem érdekel az ellenvélemény is, mint mondtam, ezeket is köszönöm :)
2012. jún. 27. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!