Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen bugyit szoktato...

Lányok! Milyen bugyit szoktatok hordani (tanga, francia, stb. )?

Figyelt kérdés
Ha több fajtát is akkor melyik fajtát szeretitek a legjobban?
2012. jún. 1. 21:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

Én napközben tangát hordok, alváshoz hagyományos sima bugyit vagy néha francia bugyit. Nekem a francia bugyik nagyon tetszenek, szerintem egy-egy darab sokkal jobban néz ki, mint a tanga és ha van 1-2 pattanás a fenekemen azt is eltakarja, de egyszerűen nem tudom elviselni:S Már többször próbáltam, de csak a baj volt vele, felcsúszott a szára, nyáron zavart, hogy teljesen beleizzadok stb.

Nincs valamilyen ötletetek, hogy el tudjam viselni?

Szerintetek a pasiknak melyik tetszik jobban?

2012. jún. 1. 23:23
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
tanga,néha francia de inkább csak alváshoz hordom én is :)
2012. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Franciát és hagyományosat, 100%pamut
2012. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van tanga, francia és hagyományos is. Nagy átlagban az utolsó kettőt hordom, tangát csak nagyon néha, nem igazán a kedvencem, de nem is kényelmetlen. Amit a legjobban szeretek, az a franciabugyi, de tényleg nem nagyon találni jókat mostanában.

17/L

2012. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
francia
2012. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kiss.anna98 válasza:
100%

Én csak francia bugyit és boxert hordok, de alváshoz néha megteszi a sima bugyi is. Nem tudom, azokat nem szeretem.

Ha zavar, hogy a francia szára felturodik, hordj boxert. Van olyan hosszu a szara, hogy elég eg, szer megigazítani és nem tekeredik fel.

2014. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!