Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik "átlósan" hordják a...

Akik "átlósan" hordják a táskáját, azoknak ez nem kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Akik vállon keresztül átdobva hordják a táskájukat lányok, titeket nem zavar, hogy mindig a "cici" közé megy, felgyűri a pólótokat, stb...? Ti hogy szoktatok ez ellen "védekezni", vagy nincs valami megoldásotok ez ellen, ha TOVÁBBRA IS KERESZTBE akarom hordani, ha táskám? Így gondolom a keresztül átdobósat, ha vlakinek eddig enm esett volna le: [link]

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 30. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
én is így hordom, de nekem semmi problémám nincs vele, nem gyűri fel a pólómat, és mivel nincs túl nagy mellem ez sem zavaró ok..
2012. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cici között nem kényelmetlen, mivel elég kicsik, kb. csak kiemeli őket. Pólót nem szokta felgyűrni:)
2012. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem max azokat a lányokat zavarja, de őket se mindig, akiknek pl C-s vagy annál nagyobb mellük van. Nekem B-s mellem van, teljesen átlagos, de engem nem zavar. Akkor kényelmetlen ha nem ilyen kis válltáska van, hanem egy jól megpakolt táska. Az a vállat, a mellet is nyomja. De ez az én véleményem :) Ha hosszú a kis válltáska füle, akkor keresztbe teszem, így nem kell állandóan visszahúzni ha lecsúszna :D
2012. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
C-s mellem van és nem zavar. Ha nem így hordanám folyton attól paráznék, hogy leesik a vállamról, nekem pont, hogy az nem kényelmes.
2012. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!