Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent hogy a harisnya...

Mit jelent hogy a harisnya 20den-es?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Minnél többet írnak den-nek annál vastagabb a harisnya.
2008. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

konkrétan a den a fonal vastagságát jelenti. pontosabban azt, hogy az adott fonalból 9000 méter hány gramm tömegű.


forrás: [link]

2008. ápr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
akartam régen venni egy szép harisnyár a szép szoknyámhoz:) boltban eladó: hány den-eset szeretne? én meg csak nétem... erre megkérdezte, hogy a 60as jó-e. mondom:persze:):):) baromi meleg volt, azóta sem hordom, pedig iszonyat szép:) az télre okés...
2008. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
78%
A dennel a nejlonharisnya vastagságát jelölik. Az 5 denes a legvékonyabb és a 100 denes a legvastagabb harisnya. Én már vettem minden félét, de nyáron csak a 20 denest vagy annál vékonyabb nejlonharisnyát hordok. Attila
2008. ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó hozzászólónak: hangosan kezdtem el röhögni a gép előtt, mire a végére értem :D:D:D:D
2008. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!