Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól néz ki a ruha? Jól áll?...

Jól néz ki a ruha? Jól áll? 15 éve vagyok a világon

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Farmernadrág jó hozzá??



2012. máj. 26. 14:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg elég rosszak a képek.A ruha is kövérit,elég mini és ronda is.Farmerral meg még szarabb.Szóval nem kenjük,a szarra a pudert :P
2012. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%
Még hogy jó alakja van?Olyan kövér mint egy vemhes koca.Hány mázsa vagy?17000000? XDD
2012. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

1. A lány egyáltalán nem kövér.

2. Serdülőkorban van.

3. Akik azt mondták, hogy kövér, túlsúlyos koca, nincs jó alakja, azok mind beképzelz hülye p*csák. :)

2012. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kene azzal szepiteni h a ruha koverit..persze nem elonyos de a ruha nelkul se lenne 'vekonyabb'...egyebkent szerintem surgosen kezd el tornazni vagy futni az etkezeseden meg valtoztassal mert kesobb neked lesz problemad. az ilyen ruhakat meg keruld...nem ezektol leszel szep:)egyebkent nezz meg par kepet adele-rol o pl bovebb ruhakat hord duci de szerintem nagyon jol all neki(:

16L

2012. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
65%
Na te is idefigyelj! Anyukám (most 57 éves) 15 éves korában olyan pocakot, meg combot eresztett, hogy már rendesen duci volt! Előtte kövér volt? Nem! És utána? Nem! Ez EGY KORSZAK! Nem tudjátok megérteni?!!
2012. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
igen..nyilvan a gyerek szervezetenek is jot tesz hogy plusz 10-20kilo van rajta nem azt mondom h piszkafanak kell lennie...de mertekkel kell enni nem zabalni es a sport meg csak jot tesz neki.. attol meghogy anyukad ilyen nembiztos h ez a lany is ilyen lesz...en nem bantasbol irom egyszeruen csak jot akarok..
2012. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Lehet :) Nem azt mondtam, hogy jöt tesz neki. Csak tenyleg, úgy mondom, hogy lehet, hogy előtte vékony lány volt, most belépett ebbe a korszakba, és elhízott. De lehet, hogy elotte is duci volt. Nem tudom, ő tudná megmondani.
2012. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Farmernadrággal jól nézne ki, de anélkül közönséges. Ès azokkal, akik azt írták, hogy kövér vagy, ne foglalkozz. Nem vagy az. Ennyi idösen ez normális, én is hasonló alkatú voltam, most meg 160 cm, 45 kg vagyok vaságyastól, ez tényleg csak egy korszak. 29/N
2015. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!