Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a converse cipő?...

Tetszik ez a converse cipő? Szerinted megérte megvenni? Kép lent

Figyelt kérdés
Ilyen: [link] Tegnapelőtt anyával vettünk egy ilyet!:)) Nektek tetszik? Neked milyen converse cipőd van? Linkeljetek lécci :)) 13L

2012. máj. 26. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz, bár egy biztos nem adtam volna érte ennyit, pláne hogy manapság teljesen tucat viselet.
2012. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

A Kínaiban 2000 forintért ugyanilyet tudsz venni,csak nincs rajta a "converse all star" címke..még talán a kínai az jobb minőségű is.A converse cipők gagyik,1 hónap alatt tönkremennek,semmi minőség.Csak a rajta lévő címkét,a "converse"-t veszed meg.Nekem is volt converse cipőm,30 nap alatt tönkrement->szétszakadt.Nem éri meg az árát szerintem.Plusz még ronda is.Tucatsz@ar.

14/L

2012. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát általában olyanok szerint gagyi a converse,akik nem tudják megvenni.Nem megbántani akarlak,de szerintem akkor a tied hamisítvány volt.Eddig 3 converse cipőm volt,ez a negyedik.Az elsőt 7 évesen kaptam,és 2 évig bírta.Bírta volna még a strapát,de kinőttem.9 évesen ugyanez volt.11 évesen kaptam a következőt,és azt is kinőttem,pedig bírta volna még.Tegnapelőtt vettük meg a negyediket...Jöhetnek még amúgy válaszok!!:)))
2012. máj. 26. 10:45
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy Nike Courtballistec 2.1-em meg egy DC Flash TX-em van jelenleg, szal nem azért nem tetszik mert nem tudnám megvenni. :D
2012. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nagyon szép.de a boltban is olcsóbban kapsz eredeti converset
2012. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Szerintem meg nem kéne tényleg piszkálnod azt a hozzászólót. És ha nem tudja megfizetni? Nem ő tehet róla. Inkább örülj hogy van Converse cipőd és van fedél a fejed felett.

Amúgy nekem ez a cipő nem tetszik. 2 Converse cipőm van, [link] egyik ilyen, csak az oldalán, a talpán a jel és az alján a csík rózsaszín. Vászon anyagú. Hamar piszkolódik, pedig vigyázom rá és nem is hordom minden nap.(kb 3 hetente 1x veszem fel) Egyébként 7000-ért vettem, és nem hamisítvány, ugyanis Outletből van.:) A másik: [link] csak bronz/arany színben, ilyenről viszont nem találok képet. 4000Ft volt Outletben.:) Már elég csúnyácska, szétrúgtam.:( Pedig csak párszor fociztam benne. Bőr anyagú, de ilyen modell volt a barátnőmnek is, csak neki velúrból. Az övé 2 hónap alatt szétment neki. Kiskoromban volt 2db converse papucsom. 2 éven át ha kell ha nem hordtam, és még mindig használható lenne, csak már kicsi.:) Szerintem régebben jobbak voltak a Conversek. Viszont a Nikeról és az Adidasról csak jót tudnék mondani.:)

16/L

2012. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 csokissüti002976 ***** válasza:
100%
Converse cipők minősége: nekem az egyik 2 évig bírta, a másik 5 hónapig... azóta nem veszek másikat. :D
2012. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Chh, 12 ezer egy ilyen cipő?Ha a barátnőm ilyet venne én el ájulnék.Bár tudom hogy nem venne ilyet soha.Tudod nincs rá pénzünk!És meg akkor mivan ha ő se tudja megvenni?Ciki?Én pl 2 éve ugyan azt a decathlonos cipőt hordom..20/F
2012. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amikor mi vettük,akkor 20 ezer volt....
2012. júl. 13. 16:51
 10/14 anonim ***** válasza:
a feléért sem érte volna meg.
2012. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!