Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha válaszolsz a kérésre csak...

Ha válaszolsz a kérésre csak emberi hangnemben! Szerintetek csúnya vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 25. 16:04
1 2
 11/18 anonim válasza:
Ahogy előttem szóló mondta ezért nem lássuk a képet de a kepfeltoltes.hu -ra tudsz fel ingyen képet tölteni amit mindenki lát és nem kell átállítgatnod .
2012. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jobb gomb -> kép címének másolása, vagy kép tulajdonságai, és onnan másolod ki az URL-t.

Ehhez először nyisd meg a képet, várd meg míg betölt, majd nyomj egy F5-öt hogy átváltson a régi képnézegetőre.

2012. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Megint te? az előző kérdésedet nem azért törölték,mert a hozzászólok küldték az anyjába a kérdezőt,hanem fordítva:) Továbbra is tartom a véleményemet,tehát h nem tetszik az öltözködésed,és te sem,és nem rasszizmus miatt!
2012. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

en lattam mert megvagyok neki isminek.

haha xd

jahj es wan baratom szoval ilyenekre nemwalaszolok

2012. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

m1 megszöktam hogy 100 ből 99-en ocsmányolnak

sajnos itt se volt másképp

2012. máj. 25. 20:07
 16/18 anonim ***** válasza:
még mindig idióta vagy, hogy az istenf@száért nem fogod fel, hogy nem lehet megnézni a képeid :)
2012. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha rádkeresek akkor sem látom a képedet, csak kicsiben, mert nem vagy ismerősöm...
2012. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megkerestelek, amennyit látok belőled (kicsi a kép, és nagyon kééék:D) az alapján szerintem jól nézel ki:) De csúnya nem vagy, az biztos!
2012. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!