Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A CALZEDONIA bikinik milyen...

A CALZEDONIA bikinik milyen árba vannak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
10.000 - 20.000 forintig vannak kb..
2012. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ..annyit biztos nem fogok adni érte.:)
2012. máj. 23. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyszerűbb "basic" darabok olcsóbbak, de még így is elég húzós. Nekem egy Calzedoniás fürdőrucim van, ez egy sima fekete háromszög alakú, zsinóros nyakbakötős felsővel meg egy hozzá tartozó kis megkötős bugyival. A kettő együtt volt úgy 6000 ft, de örök darab. 4 éve vettem, azóta megjárt velem 2 tengerpartot, számtalan Balatont meg strandot és olyan mint új korában. Megéri, ha van rászánod a pénzt. A másik 2 fürdőruhám a Tezenisből van, azok 1 illetve 2 évesek és már foszlanak szét.
2012. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Tezenisben is vannak legalább ilyen jók, hasonló stílus és az ára is barátibb :)
2012. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tenezis felénk nincs :/

Lehet,hogy tényleg érdemes lenne megvenni.Egy olcsóbb 2-3000 Ft-os nem bírja ki a tengerpartot,de még egy nyarat se biztos.

2012. máj. 23. 21:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Tezenis bocsi,elírtam.
2012. máj. 23. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! érdekelne téged Calzedonia márkájú bikini?

van 4 féle amit vásároltam de mivel meguntam őket és csak álltak a szekrényben ezért el szeretném adni őket:) kb.1x használtam mindegyiket ezért tökéletes állapotban vannak!

eredetileg mindegyik szettnek 15-16.000ft volt az ára de én most csak 5000ft-ért adom őket! Irj ha érdekel és akkor küldök képet róluk:) persze a méreted is kellene!

Bocsi a zavarásért:)

2013. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!