Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatosak szerintetek még...

Divatosak szerintetek még idén a párdusmintás ruhák?

Figyelt kérdés

Ehhez a felsőhöz mit szóltok?nekem nagyon tetszik

[link]



2012. máj. 20. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jutott a középsuliból egy csaj, akin párducmintás felső és gatya volt, egy osztálytársam pedig azt mondta rá, hogy párducr*banc.
2012. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elmegy, de nem ilyen nacival kombinálva, hanem mondjuk feketével, fehérrel, bézzsel.
2012. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sosem tetszettek. Ez sem tetszik. Ne haragudj, de nekem kicsit közönséges hatása van.

De mindenki azt hordja, ami neki tetszik. :) Ha neked tetszik, és jól állna rajtad, akkor ne érdekeljen, hogy éppen divatos-e.


19/L

2012. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen divatosak. A felső nagyon nagyon tetszik, de szerintem is lehetne ízlésesebben is kombinálni.


20/L

2012. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb ruhát fel lehet venni úgy, hoyg ízléses legyen. Ha egy ilyen darabot veszel, akkor inkább visszafogott nadrágot, kiegészítőket válassz hozzá. Ha egy fekete bőrnafrágot veszel fel hozzá az már inkább taszító. Nekem párducminásból inkább az ilyen darabok jönnek be: [link]
2012. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
divatosak,de szerintem csak a ribancok hordanak ilyet,más lányon nem igen láttam.
2012. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A párducminta sosem megy ki a divatból, de vannak időszakok, amikor népszerűbb, mint máskor.

Ez a My77 összeállítás nem okoz (pozitív) csalódást, olcsó, lotyós összeállítás, így viselve tényleg ribancos az állatminta. Más összeállításban, már ruhadarabokkal teljesen oké.

2012. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!