Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A divatos cuccok mennyi ideig...

A divatos cuccok mennyi ideig lesznek divatosak?

Figyelt kérdés

Ha én most veszek valami divatos pulcsit, cipőt, az mennyi ideig fog tényleg divatos lenni?

Minden évben más lesz a divat nem?

Szóval sose lehet az ember örökké divatos cuccokban, csak egy ideig?


2012. márc. 4. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Legtöbbször egy adott szezonban szoktak lenni bizonyos divatú cuccok, de van olyan ami akár több hónapig vagy 2 évig is divatosnak számít.
2012. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
számomra speciel addig divatos valami, amíg nekem tetszik, és szeretem hordani. Arra meg magasról teszek, hogy másik szerint mi divatos és mi nem
2012. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak azért kortalan darabok, amiket megéri beszerezni, mert mindig divatosak lesznek.
2012. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát én kb. 2 évig szoktam hordani anruhákat (nem mindegyiket, van amit tovább is), és utána csak itthonra használom.

egyébként azt utálom, ha bejön egy új fazon, ami tökre tetszik, és meg is veszem. erre következő évben meg ugyanolyanok vannak, csak már sokkal szebb darabok :s

2012. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak alapdarabok, és vannak kifejezetten az idény jellegű dolgok, az utóbbiak azok amiket a kínai is másol, ezért ezekből érdemes egy egyszerűbbet nem túl díszítettet venni, vagy éppen csak kiegészítőket például az idei divat színében.

Ha az ember ügyes akkor a régi ruháit jól tudja ötvözni az újakkal, és akkor több évig hordhatja az adott ruhadarabot.

2012. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!