Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A cicanadrágom térdén apró...

A cicanadrágom térdén apró lyukak lettek, folttal pl. el lehetne takarni (nem szeretném kidobni). Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Apró lyukak, arra gondoltam, valamilyen folttal el lehetne takarni. Van valami ötletetek, hogy mégis divatos maradjon, és hordható legyen? :)

2012. máj. 19. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jó az úgy is. Nem a popódon van akkor meg?
2012. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fekete nejlonharisnya alá?:) vagy varrd,tűzd össze.
2012. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lyukas cuccokat sajna le kell selejtezni otthonra.. Szerintem nagyon igénytelen, ha valaki foltozgatja a ruháit, meg 100 éves elhordott ruhákat hord. Nem az a lényeg, hogy drága ruháid legyenek, de az alapvető igényesség, hogy rendben legyenek a cuccaid, ne legyen lyukas és tiszta legyen.
2012. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak. vagy szaggasd ki ami most trendi vagy selejtezd le.... mert foltozgatni, varrogatni elég cink, főleg hogy azon látszik, hogy már úgy tákoltad össze...

2000ért bárhol veszel normális anyagú cicanacit.....

2012. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki, vagy szaggasd fel:) a szaggatás most úgyis trendi. Csináld úgy, hogy az egyik helyen rakj egy kis pötty átlátszó körömlakkot, és kb 6-7cmre vagy amennyire akarod rakj megint. És márcsak szét kell szakítani:)
2012. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!