Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Hölgyek! Farmer,...

Lányok/Hölgyek! Farmer, elegáns (vagy egy laza) ing, elegáns cipő, plusz öltönyzakó. Milyen?

Figyelt kérdés
Szeretitek ezt a kombinációt egy pasin?
2009. jún. 27. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem igazán jön be az ilyen öltözködés, én a vadabb/egyedibb dolgokat szeretem.

25/l

2009. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
egyszer azt mondta a stylist a tv-ben erre a kombinációra hogy ez olyan lázadó stílust mutat ,félig elegáns mégis laza..szerintem nem rossz nekem tetszik.de sokszor pólót vesznek az öltöny alá
2009. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexy 22/L
2009. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Megértem a véleményed, csak a vadabb dolgokat nem szeretik az olyan munkahelyen, ahol emberekkel kell foglalkozni és tudni kell megjelenni. :)
2009. jún. 27. 17:05
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmire gondoltam, mint Cruise a jobb alsó képen, leszámítva a fehér cipőt.

2009. jún. 27. 17:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nemrossz, nemrossz :)
2009. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez jó.

Nekem tetszik az ilyen. Én is a sportosan elegáns stílust részesítem előnyben a hétköznapokon, szerintem az a legjobb választás.

Ez a fehér cipő rettenetes :D ha elegáns cipőt veszel fel az szerintem megfelelő. De ha van az ingedhez illő jól kinéző sportcipőd azt is felveheted.

Én sokszor veszek sportcipőt elegáns öltözethez is ha aznap sokat kell szaladgálnom. Persze nem a hagyományos sportcipőre gondolok mert az gáz. Hanem valami stílusosabb egyedibb darabra. Pár ezerért már simán lehet venni egy jó sportcipőt. Nekem pl. van zöld, piros, ezüst stb. Az inggel, pólóval szoktam összekombinálni színben sokszor nagyon jól néz ki. Persze fel kell venni, ha inkább idétlen, mint elegáns akkor másikat választok.

2009. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az a fehér cipős összeállítás jól néz ki, amúgy én is így öltözködök, csak én mindig sportcsukát viselek, Nike AF1, Supra, Adidas Originals stb...
2009. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jóóó
2009. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
gigolós olaszos :D egyébként az ing és cipő mintájától színétől függ :) láttam már így ízléstelenül pasit, de nagyon szexit is. szóval ha vigyázol a színekkel és mintákkal, akkor szerintem is klassz :)
2009. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!