Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse tornaciő vs. Sima/olc...

Converse tornaciő vs. Sima/olcsóbb tornacipő?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy magas szárú "tornacipőt" nyárra de érdekelne hogy a 10+ ezer forintos Converse vagy a PL. tescoba kapható F&F -es tornacipő (ugyanúgy néz ki mint egy converse, fekete neonkék fűzőkkel, .4-5 ezer forintért)

Érdemes kiadni a Conversrere vagy ugyanaddig bírja mint egy kevésbé nevesebb, olcsóbb "tornacipő" szinte ugyanolyan kinézettel?



2012. máj. 12. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én mindig megunom a tornacipőimet és jó rendesen ki is taposom szóval én olcsóbb tornacipőket szoktam venni...Ráadásul van, hogy az olcsóbb jobban is tetszik.Én az olcsóbbat venném a te helyedben de te tudod.Egyébként meg nem tökmindegy, hogy milyen a márkája ha jól néz ki???
2012. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olcsóbb. A Converse is ugyanúgy szétmegy pár hónap múlva, mint az olcsóbb.
2012. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mindkettő.

Barátnőm gimiben vett egy Converset a sok kínais után.

Ugyanúgy tönkrement neki kb. ugyanannyi idő alatt, na ok egy picivel tovább bírta, de nem annyival hogy a 990 Ft-os csuka helyett minimum. 9900 Ft-osat hordjon...


Én mondjuk most nyárra beruházok egy fehérre. De csak, mert az olyan Converse fehér :D egyébként meg a Tescos feketémmel is meg vagyok elégedve, habár a talpbetétet le kéne benne ragasztani jobban. És a dokik szerint am nem jók ezek a cipők, mert túl vékony a talpuk, rossza az ízületeidnek... :S

2012. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Nekem több mint egy éve van meg ez http://www.youtube.com/watch?v=tF4xBlTWyjk első Converse cipőm, szerintem jól bírja.

Ezt a cipőt felváltva hordom egy páréves fekete Nike és egy pár éves [link] ilyen Nike cipővel.

Ez lesz az első vászon Conversem http://www.youtube.com/watch?v=lP4yBdYQ9TA

ez négy évig volt meg http://www.youtube.com/watch?v=bvncJA171Wc júniusban ment szét

december óta pedig ez van:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=nftwkMZMw40 páréves még jó

2012. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván egy sor tényezőtől függ, kinek meddig tart ki és így kinek mennyire jön be, válik be az eredeti. Nekem személy szerint nagyon bejött. De az igaz, felváltva hordom a többi cipőmmel. Így semmi bajuk sincs. Szerintem megéri az eredeti.
2012. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Olcsóbb
2012. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

A halál kínkeserves f@sza költene több mint 10 ezret egy rossz torncacipőre.

Inkább veszek belőle húst az asztalra. Bááááh, mindgy majd kinövitek ezt a baromságot.

2012. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az 1000forintos kínai tornacipőm tovább bírta ,mint a Converse.
2012. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Olcsóbb.

Kreatív vagyok,így magamnak megcsinálom. Most vettem 2ezerért egy fekete kicsit hosszabb szárú tcipőt kínaiban,szegecseltem,varrtam,láncoltam,mindenki dicséri h de klassz,stb.

Nincs 10k-m egy cipőre,de van egy induripinduri kézügyességem és fantáziám:)

2012. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

gondolom már nem látod ezt a választ mivel elég rég írtad meg minden, meg ha látnád már valószínüleg 2 év elteltével el tudtad dönteni, hogy melyiket veszed, de mindenesetre le szeretném írni az én véleményemet.

Fogalmam sincs hogy a válaszadók többsége milyen converse cipőről beszél, de én több mint 2évig hordtam az első conversemet. És nem csak annyit hordtam, hogy elmegyek suliba meg utcára stb.

Mindig abban voltam mindenhol. Sportoltam is benne erdőbe is jártam vele és még két év után is hordható állapotban volt ezek után. Persze drága, de tényleg sokáig tart. Viszont ha hamar megunod a cipőket vagy nem találsz megfelelő converset akkor jó az olcsóbbik is.:) Jah és még egy valamit szeretnék..Elég érdekes lábméretem van sehol, tényleg sehol nem találok pontosan rám illő cipőt aminek jó a mérete, de a converse nekem valahogy mindig pontosan ráilleszkedik a lábamra és ahogy nő a lábad a cipő is kicsit megnyúlik vele együtt.:) szóval remélem hogy segíthettem, akkor is ha már jó rég írtad a kérdést és valószínüleg már döntöttél( :DDD )

14/L

2014. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!