Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vaterán és teszveszen is...

Vaterán és teszveszen is láttam már fent rendelős Converse cipőket, amik külföldről (Kínából) érkeznek. Ezek az eladók honnan rendelik őket? Mert gondolom ők fele annyiért szerzik be.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezek a cipők nem eredetiek, de 3-4.000 Ft-ot akkor is megérné.

Ebay-en rákerestem, de ott nem találok, pedig 1 éve még pár dollárért lehetett ott is venni.



2012. máj. 11. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

nem. negyed annyiért veszik. csakhogy egyszerre modjuk 100 párat. ilyen sokra van szükséged?

ha pedig csak egyet rendelsz, olyan szállítási költség van, hogy bőven átléped a 3-4000 forintot.

2012. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem vesznek 100 parat,mert megbuntetne oket a NAV, es kici kinai is csak maximum 2 parat kuld egy csomagban,ugyanezen okbol. De nagyon egyszeruen meg lehet talalni ezeket az oldalakat,ah beirod a keresobe: "converse wholesale china"
2012. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod: 1 darab 5000, szok darab occobb!
2012. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!