Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicanadrágot viselek vagy...

Cicanadrágot viselek vagy pamutharisnyanadrágot?

Figyelt kérdés
Hüvös,hideg időben viselek ilyet.Csak azt nem értem,hogy ezt a harisnyát(pamut bordás)miért keverik össze a cicanadrággal.Az utóbbinak nagyon vastag a bordája,és nincs lábfeje,ellentétben az előzővel,de a bordái finomabbak.ÉN arra gondolok amit régebben kapni lehetett,és ma már teljesen eltünt a boltokból.A gyerekeken látok még elvétve.Szóval van aki azt mondja,hogy cicanaci más meg,hogy pamuthari.Akkor most kinek van igaza?

2012. máj. 9. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az élet nagy kérdései..:D
2012. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meg nem talalkoztam olyan cicagatyaval,ami bordazott lenne,de olyan harisnyaval sem,aminek ne lenne feje. Ez vmi hibrid:D
2012. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, amit én hordok az hagyományos bordázott,lábfejes pamutharisnyanadrág.A másik amit kapni lehet,az a cicanadrág,nagyon vastag bordákkal,és nincs lábfeje.És ezt a kettőt szokták megtéveszteni.
2012. máj. 10. 05:36
 4/7 anonim ***** válasza:
életemben nem láttam bordázott cicanadrágot, szerintem te más bolygón élsz
2012. máj. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem vaaan..:D olyan harisnya aminek nincs lábfeje...de én még nem találkoztam olyan emberrel ako összetévesztette volna..
2012. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 4.válaszolóval egyet értek.A 3.válaszra a reakcióm az,hogy te több évtizeddel le vagy maradva.Hány éves is vagy?Kérdezd már meg(70-80,és a 90-es évek)valamelyik közeli hozzátartozódat,hogy emlékszik e a bordás pamutharisnyanadrágra.Ja és hogy oviban,suliban nem ilyet viseltek,esetleg alkalomadtán?Mert akkoriban csak ilyet lehetett kapni,ha pamuthari kellett.Ha nem hiszed,menj el a Duna plazaval szembeni zokni-harisnya-fehérnemű üzletbe(váci út).Na ott lehet még kapni,de lábfejnélkülieket.Nekem is van ezekből egy jópár darab,és télen szinte nélkülözhetetlen.Jobb is mint a leggins,és sokféle ruhával tudom kombinálni.Hat féle színben kapható,és az sem érdekel ha ódivatúnak tartanak.Tehát nem más bolygón élek,hanem a FÖLDÖN!
2012. máj. 10. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Az tökmindegy, hogy régen mi volt, én azt mondtam, hogy életemben nem láttam bordázott cicanadrágot, nem azt, hogy bordázott harisnyát (ezer évvel ezelőtt). Nem kétlem, hogy igazad van és lehet kapni, de még elvétve sem látok senkin.


Aminek nincs lábfeje, az cicanadrág, tökmindegy, milyen az anyaga vagy a mintája.

2012. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!