Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Párizsban most mi a divat?

Párizsban most mi a divat?

Figyelt kérdés

Linkeket is elfogadok.

És az ilyen 13-14 éves lányok mibe mászkálnak :) ?

Mint nállunk pl.: csőgatya


2009. jún. 24. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Párizsban a lányok egész máshogy öltözködnek mint itthon. az alapdarabok (balerinacipő, csőgatya) ugyanazok, de valahogy másképp viselik őket. pl nem ízléstelenek, hogy mindenféle színt felvesznek. akkor pl nem egy rózsaszín gatyát vesznek fel, hanem egy sima egyszerű kék farmert, egyszerű, fekete cipővel, és mégis fényévekkel jobban néznek ki, mint mi itthon!

most nem azt mondom, hogy a rózsaszín nadrág ízléstelen (nekem is van színes nadrágom), csak annyira egyszerűen öltözködnek mégis iszonyú divatosak! a kevesebb több

2009. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a csőgatya már nem divat, inkább a bő, aladinos nadrágok! Akár rövid, akár térdigérő vagy akár hosszú. Legalábbis nálunk már minden üzlet ezzel van tele!:) És szinesek (főleg sötétlila vagy pink, vagy élénk színű: zöld, citromsárga, narancs, stb). Tök jól néz ki csak nem mindenkinek áll jól...:/
2009. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nállunk a csőgatya a divat,na de mindegy.

Köszi a válaszokat majd 2 hét múlva úgyis megláttom :)

2009. jún. 24. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a bőgatya nem áll jól , a csőgatyára meg nem megy fel a vádlim mivel futó vagyok :/
2009. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kint is divat a csőgatya, én nemrég jöttem haza :)
2009. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legújabb divat nálunk már nem a csőgatya(tavaly volt!) hanem a trapéz, bő szárú, "aladinos" gatyák!


A párizsi divatokat nem tudom, csak azért írtam, hogy igazoljam az előttem szólót.:)

2009. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm Mindenkinek (:
2009. jún. 25. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!