Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A maxi szoknya (bokáig érő)...

A maxi szoknya (bokáig érő) optikailag magasít vagy alacsonyabbnak mutat?

Figyelt kérdés

155 cm magas vagyok, rövidek a lábaim, széles a csípőm és eléggé vastagok a combjaim a minihez, ált térdig érőben vagyok

3/4-es szoknyák meg nem tetszenek

( magassarkúban meg nem tudok menni :/ )


maxi szoknya ajánlott ilyen alkatra? jól nézne ki? mi magasítana egy kicsit?



2012. máj. 6. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem téged egyértelműen összenyomna! :s
2012. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp valami térdig v térdfelettig érő szoknya kellene és magastalpú cipő,papucs v szandál!
2012. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maxiszoknya csak nagyon magas,nagyon vékony lányon mutat.

Vegyél talitalpú szandit,abban kényelmes járni és hozzá térdigszoknyát vagy térdnadrágot.

2012. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magasabb vagyok nálad kicsit, és elég vékony vagyok, a hosszú szoknya és ruha mégis iszonyúan összenyom. Nagyon nem ajánlott az alkatodra.

Inkább próbálj lengébb, A vonalú, kb térdig v térd fölé érő szoknyákat, az tuti jók állna.

Magassarkúban meg gyakorolj, mert az az egyetlen, mai tényleg magasít és nyújtja az alakot. Vastagabb sarkút keress, vagy telitalpúval próbálkozz, abban könnyebb menni, mint egy tűsarkúban.

2012. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
összenyomna:/ ... a telitalpú jó ötlet és hozzá térdet villantó/térdigérő ruha,combközépig érő laza naci(mivel a comb alsó része ált. vékonyabb mint a felső)
2012. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
A maxi szoknya optikailag valóban "összenyom", de ha ez téged nem zavar és passzol a stílusodhoz, akkor hordd bátran! Úgyis ritka látvány manapság a hosszú szoknyát viselő lány! Egyedi leszel!
2012. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!