Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti el tudtok képzelni olyan...

Ti el tudtok képzelni olyan szoknyát, ami jól áll egy férfinak?

Figyelt kérdés

Mármint itt Középeurópátban. A skótokat hagyjuk. És természetesen nem melegekről, illetve nem melegnek látszó pasikról beszélek.


Esetleg létezik már valahol ilyesmi?


Ha nadrágban van nőies, akkor szoknyában miért nem lehet férfias?


Ha lenne ilyen, ti felvennétek?



2012. máj. 3. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
szerintem nincs ilyen :D és nem nem venném fel
2012. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen. Én legalábbis biztos nem venném fel fiú létemre
2012. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%

Nadrágban van nőies? Ez ugye vicc?

A nadrág férfias, a szoknya nőies! Nincs férfias szoknya, ahogy nőies nadrág sem!

2012. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Alapvetően igaza van az utolsónak, de azért lehet olyan női nadrágot látni, amit én nem vennék fel, mert férfiatlan.


Szerintem létezhetne férfias szoknya, bár megnézném azt a divattervezőt, aki azt megalkotja.

Ha tényleg férfias lenne, akkor szívesen felvenném. De ha férfias lenne, akkor meg nem is lenne ciki felvenni.

2012. máj. 3. 19:05
 5/22 A kérdező kommentje:

Az alábbi nadrágok milyenek, ha nem nőiesek?


[link]

[link]

2012. máj. 3. 19:08
 6/22 anonim ***** válasza:
5%

Igazad van, ezek tényleg nőiesek, csak tudod én úgy vagyok vele, hogy nem igazán preferálom a nők nadrágviselését.

Lehet, hogy régimódi vagyok, de sok dolog van, ami igazán nővé tesz egy nőt, és ezek közül az egyik szerintem az, hogy nadrág helyett szoknyát visel!

3. voltam

2012. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én kénytelen voltam megtanulni, hogy sem a férfiasság, sem a nőiesség nem külső kérdése.
2012. máj. 3. 20:26
 8/22 A kérdező kommentje:
Lehet találni a neten arról cikkeket, hogy divattervezők készítenek férfiaknak szoknyát. A bajom ezzel csak az, hogy azok tényleg a férfiakat akarják nőiesíteni, és nem a szoknyát férfiasítani. Pedig lehetne ez másként is.
2012. máj. 3. 20:52
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
és akkor télen meg fagyjunk meg szoknyában? :D
2012. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A szoknya nem mindig praktikus viselet, csak néha. Nem váltaná fel a fiúknál teljesen a gatyát. Nálam biztosan nem.

Egyébként a lányok sem fagynak meg télen, legalábbis nem a szoknyától.

2012. máj. 6. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!