Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti el tudtok képzelni olyan...

Ti el tudtok képzelni olyan szoknyát, ami jól áll egy férfinak?

Figyelt kérdés

Mármint itt Középeurópátban. A skótokat hagyjuk. És természetesen nem melegekről, illetve nem melegnek látszó pasikról beszélek.


Esetleg létezik már valahol ilyesmi?


Ha nadrágban van nőies, akkor szoknyában miért nem lehet férfias?


Ha lenne ilyen, ti felvennétek?



2012. máj. 3. 15:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
2012. máj. 8. 07:29
 12/22 anonim ***** válasza:

én lány vagyok,de azért elmondom a véleményem...

szerintem nincs és egyhamar nem is lesz férfias szoknya...a szoknya lányos,nőies viselet...(off)a nadrág meg uniszex és azért hordják a nők is,mert szoknyában amikor rossz idő van sokkal könnyebb megfázni,felfázni...ettől még ha jó idő van szerintem is fel lehet venni szoknyát,és ez tényleg ritka,de most megint egyre több ilyet látok,ahogy ruhás lányokat is...

2012. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amit utoljára linkeltél a férfi szoknyákról, szerintem nem rosszak. Csak tudod az a baj, hogy hiába alkotnának a divattervezők férfi szoknyát, ha valaki hordaná rögtön körberöhögnék. Persze, azért elsőre elég fura lenne egy férfit szoknyában meglátni, de utána általános dolog lenne, de csak akkor ha normálisan öltözködik, nem kis miniszoknya virágmintával meg ilyenek. Alapvetően a szoknya tényleg nőies, de ahogy a nadrág idővel a nők viseletébe is bekerült, az ellenkezője is megtörténhet.
2012. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Az egyik kérdés az, hogy ki kezdi el ezt az úttörést, a másik meg az, hogy egyáltalán el kell-e ezt kezdeni bárkinek is.
2012. máj. 9. 12:34
 15/22 anonim ***** válasza:
skót szoknya az jól állna. szép kockáás. :):):)
2012. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Láttam szoknyás pasit. Rockkoncerten, olyan boszorkánymester szoknya. vagy mifene. Majd behaltam a röhögéstől. Nem menő.

Ilyen volt rajta: [link]

2012. máj. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én ennél a legutóbbinál nem a szoknyában, hanem a hozzá tartozó stílusban látom a problémát.
2012. máj. 25. 11:02
 18/22 anonim ***** válasza:
Most komolyan egy olyan ember előítéleteskedik, aki férfiszoknyával akar divatozni? Én a te elítélő látásmódodban látom a problémát. Ismeretlenül nem kéne leszólni egy szubkultúrát.
2012. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ja! Ez egy létező és definiált szubkultúra? Akkor bocsánat. Ezt tényleg nem ismerem, de látszólag elég távol áll tőlem.
2012. máj. 25. 16:38
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tagja ennek a szubkultúrának, ennek egy szélesebb körébe tartozom és elég kevesen vannak, akik ezt hordják, ők is inkább csak alkalmakkor, buliba. Magyarországon pedig nagyon ritka, mint a fehér holló, de a stílusban nem látom ettől függetlenül problémát.
2012. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!