Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alkalomhoz illő ruhát...

Milyen alkalomhoz illő ruhát vegyek fel érettségire? /F/

Figyelt kérdés

Sziasztok! Véleményeteket szeretném kérni, hogy érettségire miben illik menni, mit vegyek fel erre az alkalomra?

Én bordó ingre és szürke nyakkendőre gondoltam, csak nem tudom, hogy ez mennyire elfogadható a szokásos fehér inggel szemben?

Osztályfőnök a fehért "várja el" tőlünk, de eddig nem igazán találtam konkrét infót, hogy csak és kizárólag azt lehet viselni.

Továbbá, a zakó mennyire követelmény?


Nem szeretnék "kilógni a sorból", minden véleményt, javaslatot előre is köszönök. :)


2012. máj. 6. 00:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Na, matek hogy ment?
2012. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

megbukni talán nem fogok xD

Van egy olyan érzésem, hogy aki készült rá előzetesen, az könnyűnek találta.

2012. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
neked? :)
2012. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

én végig bőszen lapozgattam a függvénytáblát, de majdnem mindenre találtam képletet :) (kivéve a g€ci gráfokra)

Kevés feladatot hagytam ki, inkább attól félek, hogy jól elszámoltam dolgokat... :S

2012. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem elég könnyűnek tűnt. Mondjuk én is lapozgattam a függvénytáblát mint a hü.lyegyerek :D
2012. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!