Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alkalomhoz illő ruhát...

Milyen alkalomhoz illő ruhát vegyek fel érettségire? /F/

Figyelt kérdés

Sziasztok! Véleményeteket szeretném kérni, hogy érettségire miben illik menni, mit vegyek fel erre az alkalomra?

Én bordó ingre és szürke nyakkendőre gondoltam, csak nem tudom, hogy ez mennyire elfogadható a szokásos fehér inggel szemben?

Osztályfőnök a fehért "várja el" tőlünk, de eddig nem igazán találtam konkrét infót, hogy csak és kizárólag azt lehet viselni.

Továbbá, a zakó mennyire követelmény?


Nem szeretnék "kilógni a sorból", minden véleményt, javaslatot előre is köszönök. :)


2012. máj. 6. 00:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Wow, nekem is van ismerősöm, aki emelten 97%-ot ért el, de az egy ilyen törißuzi gyerek (ezt nem rosszindulatból mondom)...

én hozzáfingani se tudnék kb. x(

Boldog lennék egy 80%-os középtől is, de még csak most tartok Mátyus-Bori könyv felénél :(

Sok sikert annak, aki ebből emeltezik, meg annak is, aki nem :D

2012. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
kicsit túl sokat írok magamról... bocsi :D parázok már egy kicsit :(
2012. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

én se hiszem, hogy nagy gáz lenne a magyarral, tűrhetően megy a szófosás, de sosem tuti a siker...

Mák, hogy angolból már van érettségim, különben rendesen rosszul lennék most :D

2012. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én most veszem a hidegháborút, talán még be is fejezem 10-ig, holnap meg még megírok 3-4 matek közepet, meg talán befejezem a törit a rendszerváltással. Nekem infó közepem van, az 96% lett, örülnék ha a többi is ennyire menne :D

A némettől mondjuk egy kicsit félek, nagyon minimálisan tudom csak a nyelvet, de megbukni csak nem fogok.

2012. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A hidegháborúnál tartasz?! A piszok mázlistája xD

Akkor bőven lesz időd még egyszer átfutni az egészet elejétől végéig szerdára :)

Én matekra semmit nem készültem, gyűlölöm úgy, ahogy van, nincs még egy ilyen unalmas tárgy a világon... nincs benne semmi élet. :(

Ha 3-mas lesz, hát istenem, nem fogom egy 5-ös számért hosszú órákon át kínozni vele magam, ha úgyse számít be a felvételinél

Te hová készülsz am.? :)

2012. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
második nyelvtől ne foss, xard le és menni fog xD
2012. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én is bordó ingbe érettségiztem csak azért mert abban ballagtam, és nálunk mondta az ofő meg kb mindenki hogy abba menjünk érettségire amibe ballagtunk. Ingből nem volt muszáj azt fel venni ha koszos lett valamiért vagy egyéb de az öltöny, ing, nyakkendő a minimum plusz egy normális cipő.
2012. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

CsCat

Eredetileg közgázra mentem volna... :D

Most álomként a Corvinus gazdaságinfó van, na oda lehetetlen, hogy elég pontom legyen, a többi szak amit megjelöltem az hirtelen felindulásból mind infómérnöki meg egy földmérő.

Te?

2012. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Húha, szegény... ismerős a helyzeted, tesóm is közgazdásznak készült már 2 éve, télen meg kapta ezt a pofont :( Próbálta nem mutatni, de azért eléggé padlóra került szegény. Te hogy viselted? (bocs, hogy így kérdezősködöm, ha nem akarsz, nem kell válaszolni, de érdekel, mások hogy dolgozták fel a K.O.-t)

Ő is a gazdinfót jelölte meg elsőként, de elég vegyeseket hallani róla.

Az infómérnök nem rossz, de WTF ez a földmérő? xD Valahogy nem tudom elképzelni.

Húha, én még most is vacillálok a SOTE gyógyszerészkar és az ELTE gyógypedagógiai kar között...

Egyre jobban húz a szívem a gyógypedagógia felé, mert igazán az érdekel, de egy kicsit félek az éhhaláltól. xD

GYTK-hoz sztem túl link vagyok, meg hülye is, oda kell jó sok ész, önuralom és szorgalom, amiknek nem vagyok bővében... viszont ha valahogy túlélném az egyetemet, elég biztos megélhetést jelentene... ááááá, nemtom... Pontom, ha minden jól megy, elég lesz mindkettőre. Nagyon remélem, hogy nem üt be semmiféle katasztrófa jövő héten a biosz/kémián! x/

De szerintem akármi lesz is, a gyógypedagógia lesz a vége, mert nem vagyok egy nagy karrierista.

Sok sikert a holnapi matekhoz, pláne, hogy tétje van.

Bocs, hogy már megint hosszú voltam. Bár a mai Karinthy-összehasonlításnál is tudtam volna ilyen folyamatosan és terjengősen lökni a szöveget :D

2012. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ízé, engem annyire nem viselt meg, röhögtem egyet magamon, aztán annyi. Úgysem hiszem, hogy lett volna vele munkám.

A földmérő az az, aki ha utakat/házakat építenek, telket vesznek akkor ott áll egy ilyen távcső szerű valamivel láthatósági mellényben :D Egy elég jól fizető szakma, ráadásul csak egy ilyen szak van az országban, sok pont sem kell, csak hallani, hogy nagyon húzós a matek, és pár éve elkezdett még így is telítődni a szakma.

Infómérnök is szerintem sajnos olyan lesz, hogy fél év alatt vagy kibukok vagy fejre állok. Pont 12. év elején adtam le a matekfaktot, mert a makkom se akar ezzel foglalkozni, erre tessék :D Muszáj lesz.

A gyógyszerész pedig eléggé keresett, jól megfizetett szakma. Régebben szüleim is ezzel húztak, hogy menjek oda, te zsigerből utálom a kémiát, mindig a legbénább tanárokat kaptam... na jó, 11-ben tök jó tanárom volt, de az csak egy év a sokból.

2012. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!