Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rockerek mit viselnek nyáron?

A rockerek mit viselnek nyáron?

Figyelt kérdés
télen, tavasszal vagy ősszel még a tiszta fekete oké, de nyáron nem rohadnak bele(kérdőjel)
2012. máj. 2. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Én speciel ruhát, rövidnadrágot, szoknyát viselek. Az, hogy milyen zenét hallgatok és mit viselek két különböző dolog.
2012. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Egy bizonyos pont után már tökmindegy, mit vesz föl az ember, úgyis melege van. Egyébként hozzá lehet szokni, és vannak rövidnadrágok meg ruhák is.
2012. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Fekete ing, térd alá kicsit leérő farmer, és bakancs kifűzve. Nem attól fogsz megsülni, hogy milyen szín van rajtad, hisz ha meleg van, mindenképp megrohadsz...
2012. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Laza szövésű, jól szellőző fekete vagy szürke felső, rövidnadrág, szegecses öv, retkes tornacsuka.


Esetleg toppá alakított zenekaros póló.

2012. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem a külsőségekben kell megmutatkoznia a rockerségnek, de azért én is igyekszem pár stílus jegyet magamon hagyni. Fekete rövid gatya, nadráglánc, tornacipő, szegecses öv.
2012. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy valami ruhát, de mind1

amit meg akartam tudni azt megtudtam, köszönöm

2012. máj. 3. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
én rockzenét hallgatok, mégis veszek fel nyáron is sarut pl, balerina cipőt, szoknyát. attól h rockzenét hallgatok, még lány vagyok :)
2012. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Első válaszoló vagyok. Miért vagyok én és az utolsó válaszoló lepontozva? Azért, mert nem öltözködünk úgy, ahogy egy rockerhez illik? Tájékoztatok mindenkit, hogy aki így gondolkodik, az maximum egy selejtes 15 éves, de már akkor is ciki. Amennyiben idősebbekről beszélünk, egyszerűen hülyék és az ésszerűtlen kinézetükkel akarnak kompenzálni olyan erényt, amivel nem rendelkeznek. Lehet,hogy a suliban még lehet játszani a menőt, de később már nem a szegecses kínai övről szól az élet.
2012. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

én nem pontoztam senkit!

én kérek elnézést hogy fel mertem tenni egy kérdést egy ilyen oldalon...

2012. máj. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!