Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron is sportcipőt viselhete...

Nyáron is sportcipőt viselhetek csak, mert zokni nélkül nem tudok meglenni? Van rajtam kívül olyan, aki nem bír mezítlábozni nyáron se? Zokniból meg csak a pamutot viselem el.

Figyelt kérdés

Még a harisnya anyagú, műszálasokat sem bírom csak a pamutot. Legszívesebben a kis topánkákhoz is felvennék zoknit, de az zavarna, hogy mindenki röhögne... Egész pamut harisnyát 600 fokban meg nem akarok felvenni. Utálok kimenni nyáron az utcára, mert soha nem fogom megszokni, hogy a csupasz talpam hozzáér a cipőhez. Le is mondtam arról, hogy bármi mást felvegyek a sportcipőn kívül, de még nézelődök, hátha van valami megoldás. Sportcipőhez meg fel tudok venni bokazoknit.

Az sem igen tetszik, hogy akkor folyton lábat kellene mosnom, mert így könnyebben retkes lenne...


2012. máj. 1. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek mezítlábazni utcán, akárcsak Te.


Nekem annyiból jobb, hogy én tudok zokni nélkül sportcipőt húzni, nyáron így járok. Engem ez nem zavar, mármint, hogy a mezítlábam érintkezik a cipővel, kényelmes, és nem is izzad bele sohasem a lábam.


Szandálban, papucsban viszont nem szeretek utcára menni, a legmelegebb napokon sem. Utálom, ha mindenki látja a lábujjaimat. Pedig nincs abban semmi rossz, tudom én ésszel, de akkor sem szeretem. Gyerekként is utáltam, amikor iskolába kellett mennem mezítlábas szandálban, kellemetlen volt nekem, hogy az összes gyerek látja a csupasz lábujjaimat. Amikor nagyobb lettem, többet nem is voltam hajlandó szandált felvenni és kész. Végül is nem kötelező, nem igaz? :)


Szerintem te se csinálj belőle ügyet. Úgy járjál, ahogy neked jólesik.


27/F

2012. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, úgy járnék, ahogy nekem tetszik, de biztos leszólnának, ha balerinacipőhez zoknit vennék fel, pedig nekem úgy lenne kényelmes. Vagy egy másfajta magassarkúhoz is felvennék zoknit. Én is utálom, ha látszik a lábfejem, de az érzés, hogy mezítláb vagyok, az jobban zavar. Én még zokniban is alszom mindig.
2012. máj. 3. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kínaiban van pamutból is.:) Topánkánál nem is látszik, de van még kisebb vagyis vékonyabb, és akkor sem érsz hozzá a topánkához. Keresgélj a kínaiban vagy a nagyobb cipőboltokban, és kész.:)

2012. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nyáron zokniban alszom:"DDDDDD na meg az év többi napján is éjjel-nappal zokni van a lábamon.:D
2012. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nem akarok beszólni, de ennek semmi alapja nincs, pszichológus

kell ide!

2012. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van bokazokni, ami 100% pamut és csak 180 Ft/pár!!
2012. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!