Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha cicanadrágot úgy hordja valaki, hogy nem takarja el a fenekét a felső?

Figyelt kérdés

Elől pedig a nunija látszik :D

Tehát rövid felsőt vesz fel hozzá.


2012. ápr. 27. 18:13
1 2
 11/18 ívy1 ***** válasza:
16%
Ha jó feneke van és nincs árok elöl,miért ne. Had öltözködjön mindenki úgy ahogy akar. Aki észt oszt,először gondolkodjon hogy ő maga tökéletesen öltözködik e.
2012. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
véleményem nincs, csak az a kérdés vetődik fel bennem, hogy az a célja, hogy megerőszakolják?
2012. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha valakinek tökéletes az alakja, elől nem vág be a megfelelő helyen és maga a cicanaci is vastag anyagú akkor TALÁN. De ha bevág, és az illető hurkás akkor elég ciki
2012. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%

"Aki észt oszt,először gondolkodjon"


Senki nem oszt semmit, csupán válaszoltak egy kérdésre.

2012. ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 candykiller ***** válasza:
34%

Nagyon jó hogy valami kedves ember lepontozza azokat akik nem ilyen maradi nyanyák (jaaaj ribancooos stb)

már megbocsássatok, ez a weboldal arról szól hogy mindenki leirja a véleményét ÉS valakinek ez eltér a kérdezőétől meg a prűd nyanyákétól. és őt már le kell pontozni? Tudom jól h engem is le fogtok... de azéért annyit tok mondani: Nem érdekel.

am sajnálom a gyerekeiteket.

2012. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%

Én nem preferálom...

Oké hogy valakinek jó a feneke meg a combja, csak az a baj, hogy ez a cicanadrág+rövid, szűk felső párosítás a kislányok körében is hódít, tehát az ilyen 12-16 éves lányoknál. A pedofil, kiéhezett bácsik meg előszeretettel mérik végig mindenedet a csípődtől a bokádig, már ha egyáltalán leveszik a szemüket a lényegről... nem igaz, hogy nem irritál a tudat, hogy akárki láthatja a domborulataid minden kicsi apró részletét... jobb ha egy kicsit legalább takarja valami.

2012. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
17%
Szánalmas hogy a nyomorék maradi nem beválalós szutykok mindenkit lepontoznak...
2012. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
50%
szerintem szuper ,jót mutat főleg ha hátul jól bevág a tanga!!!
2012. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!