Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Húznátok ma szoknyához harisnyát?

Húznátok ma szoknyához harisnyát?

Figyelt kérdés
Nézek ki az ablakon, csaj már rövid gatyában. Nem volt rajta harisnya természetesen. Farmerszokház szeretnék húzni, csak nem tom, harisnyát húzzak-e hozzá. Szerintetek?
2012. ápr. 26. 13:02
 1/4 anonim válasza:
szerintem vehetsz ha nem vagy nagyon fázós (életkortól is függ). de vehetsz alá cicanadrágot is, az egyik lány úgy volt suliban.:)
2012. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak napon vagy, nem kell a harisnya, de amúgy szerintem még hűvös van általános mezítlábaskodáshoz.
2012. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még nem is hordok szoknyát/rövidnadrágot. Ruhákat szeretnék már hordani,de még ahhoz korán lenne. De szerintem felveheted harisnyával ( valami nylon harisnyával,ami mondjuk fekete,és úgy látszik is,hogy van rajtad:)
2012. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ma reggel szoknyába mentem el otthonról mivel még hideg volt vettem fel harisnyát. Most itthon még szoknyában vagyok mert még kell mennem valahová de már levettem a harisnyámat mert már kezdtem belerohadni. A táskámban van mindig egy csomag combfix meg harisnya. Most lehet felveszek egy combfixet és ennyi, vagy nem veszek fel semmilyen harisnyát. 20/L
2012. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!