Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai lányok miért nem hordana...

A mai lányok miért nem hordanak szoknyát?

Figyelt kérdés

Szerintem elegáns de persze nem a falusi viseletre gondolok

hanem valami ilyenre vagy kicsit hosszabbra/rövidebbre

[link]



2012. ápr. 22. 14:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
62%

Én azért nem hordok:

a) útálom,hogy folyton bíbelődni kell vele,hogy üljek,nincs-e kint valamim

b) nem szeretem a harisnyákat

c) nincs hozzá cipőm

d) ha kedvet kapok akkor se találok jó szoknyát

e) van egy gyönyörű virágos,egyszer volt rajtam mert nem tudom milyen felsővel lehetne felvenni...

Na látod kérdező :D Ezért

2012. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
55%

Azért vannak, akik hordanak! Amióta egyetemre járok, szinte mindennap találkozom vagy 5-6 szoknyát viselő lánnyal. Először én is meglepődtem (persze kellemesen :-)), mert ez az utcaihoz képest elég jó arány!

21/f

2012. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
Hát szerintem eljön az a kor, amikor már hordanak...de az a NŐ fogalma :D ruhát, ruhácskát pedig hordanak a tinik is ...de valljuk be , amit kilinkeltél, az egy 15 évesen érdekesen festene..nem sok tininek van meg ehhez még a stílusa, hogy VISELNI is tudja - tisztelet a kivételnek- de sokan ha felvesznek egy szoknyát (ami legtöbbször egy mini) hát..elég utcásra sikerül.. :D üdv egy huszonéves..lassan 30.
2012. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a szoknyákat. Egyedül szalagavatón és ballagáson volt rajtam a kosztümöm amit szoknyával varrattam. A ruhákat szeretem, de a szoknyákat nem. Nem érzem jól magam bennük. Én is inkább skinny farmer + tűsarkú párti vagyok.
2012. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Én jópár évig szinte minden nap szoknyát vagy ruhát hordtam. Mostanában ráuntam, és rákaptam a farmernadrágra. Kellett egy kis változatosság. :)

(Egyébként el sem tudjátok képzelni, kedves fiúk, milyen nehéz nem p*csanadrágot kapni. Sokáig szoktam keresgélni, mire találok olyan farmert, amiből nem lóg ki a derekam, elég idegesítő. :))


De az is igaz, amit egy előttem válaszoló írt: sokan azért nem hordunk szoknyát, mert nem vagyunk elégedettek a lábainkkal. Mostanában én sem, részben ezért is hordok többször nadrágot. :)


22/L

2012. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én gyakran szoktam szoknyát hordani :) Bár tényleg néha zavaró figyelni,hogy ne legyen ki belőle semmim,főleg nyáron,amikor nem veszek fel hozzá harisnyát,vagy ilyesmit.
2012. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tömören: a nők többsége szereti a szép szoknyák látványát és viselne is szoknyát, ha:

- gyártanának olyan harisnyát, ami nem fülled be és nem szakad el az első 2 percben,

- nem forogna körbe a szoknya az emberen, miközben megy az utcán (én már ott tartottam, hogy felvettem egy body -t alulra, a szoknya korcát biztostűvel hozzátűztem az oldalához és arra vettem fel a blúzt, hogy ne mozogjon el).

- A hozzá való cipőknek nem kopna le a sarka egy nap alatt;

- és: ha a szőrtelenítésnek lenne olyan formája, ami nem fájdalmas, vagy nem drága, vagy nem kell hozzá 1 órával előbb felkelni naponta (azért tart egy borotválás 1 óráig, mert hússzor végig kell erős lámpával nézni a felületet, hogy nem -e maradt ki szőr, de ha elindulsz otthonról, Murphy törvénye szerint, úgyis az éles reggeli fényben meglátod a vádlid közepén kimaradt szőrszálat, ami csak úgy világít...)


Úgyhogy, szoknya helyett jobb a ruha, főleg, ha hosszú, vagy normális, nem fülledős, erős harisnya van hozzá. (Illetve lenne).

2012. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

27-esnek: én már válaszoltam a kérdésre, de a te válaszod mellett nem tudok elmenni. Én nem szeretem a szoknyát, azért hordok ritkán. Pedig:

-nekem van olyan harisnyám ami 1 éve megvan legalább és egy hónapban legalább egyszer rajtam van (sima testszínű), és semmi baja, nincs kibolyholódva, kiszakadva, felszaladva, pedig már sokszor mostam

-a normális szabású szoknyák nem forognak sehova, megállnak a helyükön, pláne, ha normális méretben veszel, nem egy számmal nagyobbat

-a jó minőségű magassarkúk cipője nem kopik el egy nap alatt. Persze évekig nem bírják, de a nyári cipőimet elég nyár végén megflekkeltetni és egy szezont kibírnak, a téli tűsarkú csizmáim detto, pedig ezeket napi szinten hordom.

- nem tudom, milyen szőrzeted van, hogy egy óra a borotválkozás, én 10 perc alatt elintézem. Krémezőcsíkos borotvával a zuhanyzás alatt ennél az időnél nem több. A technika pedig egyszerű: miközben borotválod folyamatosan simogatni kell a lábad és a kezeddel minden egyes szőrszálat és tüskét is meg kell, hogy érezz. Egyébként meg ha egy szőrszál véletlenül ottmarad (ha rendszeresen borotválod ez meg sem nő, szóval csak tüske), azt senki nem fogja látni, csak akkor, ha leguggol a lábad mellé és tüzetesen végignézi.


Ne haragudj, nem akartalak bántani, csak ha szeretném a szoknyát, akkor nekem ez nem lehetne akadály.

2012. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

27 -es vagyok: Rajtam elforog mindenféle szoknya, ha nem rögzítem, akár szűk, akár bő, ha teljesen a méretem, akkor is, mert ahogy megyek, a táska az oldalamon "forgatja".

Cipőből meg kénytelen vagyok olyat venni, aminek ilyen egybe kialakítású a talpa, ha magasított is, hogy ne kelljen sarkaltatni, mert a cipész elkér 1200 forintot egy 20 forintos műanyagdarab, vagy 200 forintos fémdarab, 10 perc alatt történő cseréjéért. Sajnos, nem tudom, hogyan kell házilag cipőt sarkalni, ha tudnám, azt is megcsinálnám magam. Nem olcsó cipőket veszek, hanem kiváló minőségű bőr cipőket, de egyszerűen ferdére kopnak kifelé 2 nap alatt, mert általában sokat kell gyalogolnom, ha megyek valahova. Harisnyából meg elszakad az 1200 forintos darab is. Hiába vigyázok, mindig van valami, amit nem veszek észre és tönkreteszi. Egy szatyor széle, a buszon valaki más holmija, stb. Egyszerűen nem lehet kivédeni. Persze alkalmakra felveszek harisnyát, de mindig van a táskámban pótharisnya ugyanolyan fajta és színű. A borotválás meg sajnos tényleg annyi ideig tart. Sajnos olyan a lábam, mint egy férfié és egy húzásra a gillette se viszi le, hanem hatszor -hétszer kell végighúzni a felületen. Én is ellenőrzöm a kezemmel, de egyszerűen ez van. És marha gyorsan nő, reggel leszedem, délutánra már ott virít a borosta.

2012. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
azért ennyire gyorsan nem nő hogy délutánra már borostás
2012. ápr. 26. 22:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!