Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai lányok miért nem hordana...

A mai lányok miért nem hordanak szoknyát?

Figyelt kérdés

Szerintem elegáns de persze nem a falusi viseletre gondolok

hanem valami ilyenre vagy kicsit hosszabbra/rövidebbre

[link]



2012. ápr. 22. 14:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
42%

Nézd kérdező, ma a csőnaci a divat. Csőnaciból meg famer van, tornacípővel. Én már fél éve nem láttam olyan nőt, aki ne tornacípőt viselt volna farmerral (vagy szintén farmer, csak az a gusztustalan 10 centis sarokkal rendelkező nagymama dizájnú valamit). Pedig elég aktív életet élek, sok helyen megfordulok.


Én imádom a p*csanadrágot, csak az a baj, hogy azonnal megd*gnám az illető csajt. :) De inkább farmer legyen meg tornacípő (kicsit megcáfolmo magam), mert meg mondom miért.


Tudod mi a legundorítóbb? Ha egy csaj bermudát vesz fel, férfi papucshoz. Szóval a csőnaci még a jobbik eset.

2012. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

#10 végülis igazad van

egyébként egyszer az egyik osztálytársnőm is felvett szoknyát hát egyből feltűnt nekem is

2012. ápr. 22. 14:46
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor hordok szoknyát, jóval többször, mint nadrágot :) Csipkeszoknya, rakottszoknya, farmerszoknya, tüllös aljú anyagszoknya, minden van :) Amit nagyon utálok, az a szoknya sportcipővel... Szerintem nagyon ízléstelen.
2012. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
#11 hát akkor ma már minden csaj a divatot követi (én csak csőnacit látok)
2012. ápr. 22. 14:49
 15/32 A kérdező kommentje:

#13 tényleg az :/

főleg hogy egy elegáns szoknyát egy sportcipő úgy elront

2012. ápr. 22. 14:50
 16/32 anonim ***** válasza:

Én meg nem találok normális szoknyát, lehet hogy mostanában megint körülnézek. Kb. egy hónapja végigjártam a fél várost, de semmi sem volt.. :( Mindenhol ilyesmi farmerszoknyák voltak:

[link]

nekem meg ez nagyon nagyon nem tetszik...

gondolom most már, hogy jobb idő van hoztak új tavaszibb árut, szóval majd körülnézek.

amit másodiknak linkeltél az pl tök jó, ilyet keresek. de SEHOL SINCS.

2012. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem hordanak, mert nem elégedettek a lábukkal, mint én.
2012. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

#17 ez lehet

#16 kitartás remélem találsz majd egy szép szoknyát :)

2012. ápr. 22. 15:52
 19/32 anonim ***** válasza:
Én hordok szoknyát is, ruhát is. Az egyetlen baj vele, hogy hozzá magassarkú illik és abban nem lehet egész nap mászkálni, így marad a farmer, meg a laposcipő vagy balerina.
2012. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Ezennel hozzáadnám magam a statisztikához: én hordok, szinte minden nap :)


20/L

2012. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!