Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezeket a nyári ruhákat fel...

Ezeket a nyári ruhákat fel lehet venni iskolába?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Vagy ilyeneket? Fel lehet szerintetek venni? Mert nagyon szeretem őket... :) Persze semmi mély kivágás (nagyon picit a mellem, de ha nagy lenne, akkor sem vennék föl) meg pánt nélküli... :D Csak ilyen a vonalú, térd fölé vagy térdig érő ruhák...

Tudnátok még ilyeneket linkelni? Mármint amit szerintetekj fel lehet venni iskolába és ilyen nyári ruha?


Előre is köszönöm a válaszokat!

(9.-es vagyok...)


2012. ápr. 21. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
????????
2012. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
szóval vannak még ilyen fiúk? akik ezt szeretik??? de jó... csak mert én mindig ilyen elegáns, csajos ruhákba járok... :D
2012. ápr. 24. 13:32
 13/16 anonim ***** válasza:

Vannak, legalábbis én ilyen vagyok! :-) Az irigykedésből származó megjegyzéseket pedig hagyd figyelmen kívül. Légy büszke a kiváló ízlésedre és őrizd meg ha lehet!

21/f

2012. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Like!!! ;)
2012. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szépek, nem kihívóak (de ha túl rövid, szólhat a tanár miatta). Vigyázz, teszteld le, ülj le egy nagy tükör elé egy székre úgy, ahogy suliban ülsz. Rendesen takar ülve is? Nincsenek "kínos mozdulatok", amire ügyelni kellene, mert ha nem figyelsz, úgy mozdulsz és akkor a tanár láthatja, amit nem kéne?

Még egy: jobb az, aminek ujja van, mert az ujjatlan, vagy pántos nem védi meg a bőrödet az iskolatáska pánt miatti súrlódástól. Ha sietsz pl., táskával a válladon (megpakolva tankönyvvel, tesicuccal, stb), akkor főleg nagyobb melegben a váll nélküliben, csúnya piros felhorzsolódások lehetnek a vállaidon.

2012. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát igazából mindig szoknyában járok, ilyen hosszúságúba, úgyhogy ezzel nincs gond. Ami a táskát illeti, kocsival járok, úgyhogy max 20m az iskoláig... :D de azért köszi!
2012. ápr. 25. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!