Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezeket a nyári ruhákat fel...

Ezeket a nyári ruhákat fel lehet venni iskolába?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Vagy ilyeneket? Fel lehet szerintetek venni? Mert nagyon szeretem őket... :) Persze semmi mély kivágás (nagyon picit a mellem, de ha nagy lenne, akkor sem vennék föl) meg pánt nélküli... :D Csak ilyen a vonalú, térd fölé vagy térdig érő ruhák...

Tudnátok még ilyeneket linkelni? Mármint amit szerintetekj fel lehet venni iskolába és ilyen nyári ruha?


Előre is köszönöm a válaszokat!

(9.-es vagyok...)


2012. ápr. 21. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom..nekem az első egy kicsit túl puccos suliba. De az utolsó nagyon tetszik. Szóval ha neked tetszenek, meg jó is az alakodhoz akkor felveheted, nem túl kihívó szerintem.
2012. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

2.at inkább strandra venném fel mint iskolába,szerintem az ilyen az felejtős,első az kicsit túl piperckőc iskolába de shoppingolni el mehetsz benne nyugodtan,3.ra egy kérdőjelet rakok,4.viszont tökéletes és a legszebb ruha is a 4 közül!

20N

2012. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Miért ne lehetne? Semmi kihívó nincs bennük. Én is szoktam ilyenekben járni.


16L

2012. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Biaa*-* ***** válasza:
100%
az első nagyooooon jó :)
2012. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én egyesek szerint pizsamában járok iskolába , Weezo-s voltam szevasztok.
2012. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm! Akkor ezek szerint semmi baj nicns velük, igaz? Mert mindig szoknyában járok és azért nem lenne fura nekik... :) csak egyszer egy csaj a hátam mögött már panaszkodott hogy miaz hogy mindig miniszoknyába járok iskolába... de ő féltékeny volt rám szerintem... XD az okokat nem mondanám el... De akkor köszönöm a váalszokat még egyszer!
2012. ápr. 22. 09:44
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes és a négyes nagyon jó!! Én ilyenekbe járok! Meg ezekbe:

[link]

[link]

Mondjuk én műv suliba járok. (ének)

2012. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

De jó hallani, hogy ilyen lányok is vannak mint a kérdező és az utolsó válaszoló! :-)

21/f

2012. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De jó hallani, h még léteznek normális, nem bunkó fiúk!
2012. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De jó hallani hogy már csak 3 hét és DIABLO 3 HAJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
2012. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!