Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Operaba mibe illik menni, igy...

Operaba mibe illik menni, igy megfelelo? - lennt

Figyelt kérdés

Tudom hogy elengansabban, nem farmerbe..

Sulival megyunk majd majus 8-an es egy olyan szettet talaltam ki hogy egy fekete pantnelkuli hosszu nadragos overal, plusz nude magassarku nagy szamlapos kovekkel kirakott ora, plusz " lancos " - mint a tiffanys nyaklancoknak csak ez mas markaju nyaklanc szinten fekete szivecskes kovekkel kirakott medallal, a fulbevalo pedig sima "pötty", ezust szinube, melle egy szinten nude szinu boritektaska amibe ezust szinu berakas van. Szerintetek ez igy operaba jo? ha a kiegeszitokon valtoztatok is, az overalon van a fo hangsuly koszonom a valaszokat!! :)


2012. ápr. 21. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Alkalmi ruhában mindenképp. Nőknek inkább szoknyában vagy egyrészes ruhában illik, mint nadrágban.
2012. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz. Nagyon elegáns overálokat lehet ma már kapni, gondolom te is ilyenre gondoltál.
2012. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen:) nem arra afajtakra ami ilyen melegito anayagu vagy nem is tudom:) de masik szettet is kiotleteltem:D az pedig egy tortfeher sztreccses ceruza szoknya ami picit mgasitott ( amiket lehet kaőni a bershkaba v tallyba ) meg egy atlatszo bo fekete csillagos zara ing?-folso? ala persze egy csini fekete triko es a kiegeszitok itt is valtozhatnak:)
2012. ápr. 21. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez is jó, de szerintem az overál különlegesebb. Mindenki szoknyában és ingben lesz, majd csak figyelj.
2012. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hosszú fekete szoknya és lila hosszú ujjú ing.

Harmonikus és elegáns!

2012. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!