Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Garage Store, szerintetek...

Garage Store, szerintetek miert olyan jo, mert sztem nagyon szar!?

Figyelt kérdés
miert tartjatok olyan jonak ?

2012. ápr. 20. 11:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
mit gondolsz miért , mondtam azt a nike-ról hogy ugy ahogy.
2012. máj. 30. 15:16
 12/15 A kérdező kommentje:
És képzeld van egy sapim is és egy hátizsákom is van a geridzs sztórból. És nem vagyok megelégedve vele. 10000 ft. táska bejül szét puhult,mállott a varrás és 8000 ft. sapi meg szétment az eleje.
2012. máj. 30. 15:22
 13/15 anonim ***** válasza:
37%
ettől még sz*rt se fog érdekelni a véleményed...
2012. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
??? akkor te mit jössz okoskodni
2012. máj. 30. 15:27
 15/15 anonim ***** válasza:
...és én sem mondtam egy szóval sem, hogy sosem volt Adidas, Nike vagy Puma cuccom. Azokkal sem volt semmi bajom. Ezért írtam, hogy kinek mi tetszik. Egyébként valóban nem állítanám, hogy a DC drágább a Nike-nál. Jó, például egy Spartan Hi WC vagy egy Command FX RM is van vagy 30 ezer. De mennyi is egy Nike Shox? Mennyibe is fáj egy Air Max? :D Egyedül amire igaz a drága titulus, az a Supra kétségtelenül, de ott is csak a cipőkre áll ez. És igen, ezért mondtam, hogy így legalább sok bolt megél :D
2012. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!