Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miert olyan jok a...

Szerintetek miert olyan jok a kovetkezo markak (megerik e a penzuket, miert olyan draga) supra, dc, element, garage store stb?

Figyelt kérdés
csak mert sztem atveresek divatb@ziknak
2012. ápr. 12. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A supra az egy undorító divathulladék... A DC és az Element viszont régi márka. Az már más kérdés, hogy azóta ezeknek is megkopott a jó hírnevük, hála a sok kis búzának:)

Mindenesetre nagyjából egyetértek veled.

2012. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
te vagy a feny az alagut vegen mert engem mindenki lehord amiert en a puma es adidas cuccokat tartom jonak mig a converse,DC,supra dolgokat draga szaroknak
2012. ápr. 12. 15:06
 3/14 anonim ***** válasza:

mert a puma adidas nem drága??? na ne mond hogy nem az..

amúgy azok is jó márkák, nekem van egy adidas táskám ami már 3éves és semmi baja.. de nem értem mi a bajod a többi márkával. nekem még van egy converse meg egy vans cipőm és azok se jöttek még szét, szóval megérik az árukat!

2012. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de ugyan azert a penzert amiert vettel egy vensz-et veszel 2 kevesbe bu.zis adidas vagy puma cipot , erdelyben nalunk elkernek 100 euro-t a legolcsobb vansert en meg 25 euroert vettem egy puma cipot (eredetit) (arakat azert mondom euroban mert gondolom a lejt (roman penz) nem ismered.

raadasul nalatok a supraval meg rosszabb a helyzet,40000 ft ba is kerulhet egy egy szar. apamnak volt egy reebok cipoje amelyik 15 evig (tenyleg) nem volt semmi baja meg

5 evig hasznalta. nekem mindossze egy element taskam van (ami szerintem meg ugy ahogy megerte ( azt is pesten vettem)) nalunk egyelore supra nincs,de converse az rengeteg, minap lattam egy fiut rozsaszin convrse ben.

meg egy ciklamen( elenk lila) skate ben egy fiut. most mond meg komolyan, es ilyenert $ kiadni.

2012. ápr. 13. 11:00
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tévedsz, téged senki nem hord le azért, mert a Puma vagy Adidas cuccokat tartod jónak. Azért hordanak le, mert közbe a másik márkákra köpködsz, meg folyamat Garage Store fikázó kérdéseket írsz ki. Még is mit zavar az téged hogy ki mit vesz a saját pénzén?! Nem a tieden, a sajátján. Egy Supra cipőnért én sem fizetnék annyit, de van egy nyári DC-m, meg egy masszívabb Nike-m rosszabb időkre. Komolyan ezen vagy felháborodva? Mi kötöd hozzá hogy ki mennyit költ ruhára meg hol? röhej...

2012. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Látszik nem vagy erdélyi.Itt más nagyon a divat , sulitól ,nemzetiségtől , osztálytól nagyon függ.
2012. máj. 29. 16:29
 7/14 anonim ***** válasza:
tényleg nem.
2012. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kolozsvaron mindossze 5 magyar suli van.
2012. máj. 29. 16:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez hol van összefüggésbe a kérdéssel?
2012. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Off kicsit, de erre én is nagyon kíváncsi lennék, kedves kérdező. Hogy függ össze az, hogy én nem vagyok erdélyi, és az, hogy van Supra cipőm? Nem értem. Tényleg nem.
2012. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!