Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez az összeállítás...

Milyen ez az összeállítás randira?

Figyelt kérdés
Piros magassarkú cipő, világoskék farmernadrág, piros hosszított, buggyos felső
2012. ápr. 19. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Hmm..kicsit kihívó a piros miatt,de szerintem ha nem kvás,akkor simán mehet:) Sok sikert a randihoz ;)
2012. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tokeletes. :D Amugy nagyon jo valasztas a piros, nagyon dogos szin. :D
2012. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Végül is jó, de én azért a helyedben randira inkább szoknyában mennék. Bár ha nem olyan a stílusod, és nem érzed magad jól benne, akkor inkább maradjon ez. Randin általában az a cél, hogy nagyon kellemes benyomást tegyünk a másikra, nyűgözzük le, ehhez pedig szerintem fontos az alkalomhoz illő külső megjelenés is. Ez pedig férfinál férfias megjelenést (normális nadrág, ing), nőnél pedig nőies megjelenést (szoknya, szép felső) jelent számomra.

De ez csak magánvélemény, nem kell megfogadni, csak ha egyetértesz!

2012. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jól néz ki. Kedvenc színem a piros.

Aki a szoknyát írta: először is nálunk hideg van, este még hidegebb lesz, aztán meg ráér még szoknyában mutatkozni, nem kell első alkalommal mindent megmutatni.

2012. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon csini, azért a felső ne legyen nagyon kivágott szerintem. Ez így magában nagyon klassz összeállítás még valami kiegészítő és csillagos 5-ös. :)
2012. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem inkább sdötétebb farmer.
2012. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!