Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek milyen öltözköd...

Lányok, nektek milyen öltözködésű, milyen típusú srácok jönnek be? A többi lent.

Figyelt kérdés
Milyen stílusú srácok jönnek be?Pl:Rokker(bakancs,karperec,fekete ruhák)rapper(nagy póló,bő nadrág,ékszerek,fehér cipő,baseball sapka)Dupstepes(csőnadrág,színes póló,baseball sapka,gördeszkás cipő)Alternatív(farmer,kötött pulóver stb.)

2012. ápr. 15. 16:55
1 2
 1/13 TijuMK ***** válasza:

Nekem alapvetően ezek közül egyik sem, az inges elegánsabbak jönnek be, persze nem az öltönyös nyakkendősre gondolok hanem akik kigombolva hordják az inget szóval azért lazább stílusban.

Ha a felsoroltak közül kéne választani akkor a rockert választanám végül is van fekete ing is, bár azt hiszem fekete ruha alatt nem az értendő, de a maga a fekete szín jobban tetszik mint a színes pólók, nekem valahogy furcsa pl egy lila, narancs vagy rózsaszín póló egy pasin...

2012. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

a rocker/metálos srácok. ha még hosszú is a haja (és ápolt!) akkor félig-meddig nyert ügye van :$

de a punkok is, ha nem az a legalja büdös csöves punk, hanem az ápoltabbak, tetszikérteni.

a páwáktól és társaiktól viszont herótom van. szerintem egy fiú ne vegyen föl rózsaszín meg lila pólót. meg úgy egyáltalán nem, na.

de ha jó fej és megvan a "kémia" akkor igazából mindegy, hogy hogyan öltözködik.

egy metálos lány

2012. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én egy besavanyodott vénasszony vagyok :D, de azt szeretem, ha egy férfi tök átlagosan öltözik: farmer, póló, sportcipő. Ékszereket lehetőleg ne viseljen, a fején se legyen semmi (se sapka, se kendő).

28/N

2012. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vagy dupstepes, vagy az alternatív:$
2012. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

-Kék/zöld/szürke szem

-barna haj

-hosszú haj frufru nélkül VAGY punk felállított haj

-acélbetétes Doc Martens bakancs VAGY tornacipő(bár az utóbbit kevésbé kedvelem)

-szétszaggatott/sima BŐ fekete/bő sötétkék farmer nadrág

-bő együtteses, halálfejes(misfits) pólók.

2012. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

-Ing kigombolva

-Farmer

-Sportcipő

-Cipzáros felső

-Rövid/Kicsit hosszabb haj

Ettől elolvadok :D

2012. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok (17) , de amúgy mi az hogy ing kigombolva? Mármint felülről 1-2-3 gombnyi? Csak mert én nem vágyok így jártas eme mély szakkifejezésekben mint "ing kigombolva" .p

Az mondjuk tény hogy én is hagyom annyira lazán hogy mellszőrzet legyen ahhoz nekem elég 1 gombot kigombolva hagyni.

2012. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 TijuMK ***** válasza:

én a kigombolt ing alatt ilyesmire gondoltam:


[link]

2012. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jóóó ez nálam ott esőerdő van .p
2012. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TijuMK ***** válasza:
nekem nincs bajom az esőerdőkkel :D
2012. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!