Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatalok! Ti ismeritek az...

Fiatalok! Ti ismeritek az Ecco cipő márkát és hordjátok is?

Figyelt kérdés

Nekem már 4 pár cipőm van, és most még kettőt vásárolok a napokban. Nem bírnék Deichmannos, kínai cipőkben járkálni...

Ti hogy vagytok ezzel? Nekem boka süllyedésem van, befelé fordul a bokám, illetve lúdtalpam is van egy kicsi. Vaterán veszem ezeket a cipőket max 3ezer-ért, mert újonnan nekem megfizethetetlen.

Van aki még így oda van értük?

21/N


2012. ápr. 13. 17:33
 1/7 A kérdező kommentje:

ui.: nem, nem gombás a lábam, mert használtat vásároltam MINDIG! :)

Talán 2 pár cipőm van, amit újonnan vettem! Nekem fontos a spórolás, nem szeretek még minőségi dolgokra sem kiadni többet, mint amennyit megér nekem! :)

2012. ápr. 13. 17:37
 2/7 anonim ***** válasza:

csúnyák már bocsánat..

linkelek 2 szépet:

[link]

[link]

2012. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
relatíve. van, amelyik jól néz ki és van, amelyik nem. amúgy ismerős a neve, humanic vagy reno?
2012. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt a márkát, mindig megállok sóvárogni a kirakat előtt, de még egy ilyen cipőm sincs és nem is valószínű, hogy lesz.


A Humanic és a Reno dettó majdnem, mint a Deichmann.

Talán annyival jobb, hogy ott márkásat árulnak, míg a Deichmann a saját "kínai" márkáját nyomatja. Tisztelet a kivételnek, mert a Deichmannban is van bőr cipő.


Most láttam amúgy, hogy a nyugatinál az aluljáróban nyílt egy márkás cipő"turi"


Amúgy mindig megfelelő méretűek a cipők? Hogy tudod eldönteni próba nélkül? Csak belső talphossz alapján?

2012. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mindegyik Ecco cipom 37-es. eloszor boltban probaltam, ez volt jo, kenyelmes, aztan vettem meg ugyan azt a fazont! nagyon kenyelmesek, soha nem fajt, soha nem faradt el a labam bennuk, mintha puha, konnyu szivacs lenne a labam alatt, vagy epp semmi cipo nem lenne rajtam! annyira csodalatos:) a magassarkut pedig egy bokasullyedeses, es egyeb abnormalis elvaltozasokkal rendelkezo labu nem tud hordani. ha meg hordja, akkor keressen fel minel elobb egy jo ortoped orvost;)
2012. ápr. 14. 11:04
 6/7 anonim válasza:
100%

Ugyan nem mostani a kérdésed, de most találtam rá.

Én is nagyon szeretem az Ecco cipőket, van pár darab. Mindig akciósan veszem, eredeti áron nem megy, de használtat sem szeretnék.


Most vannak akciók, elég jók (Allee-ban biztos, gondolom máshol is). Sajnos a 37-es a legkeresettebb méret, mindig abból fogy el legelőbb.

2013. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én most Hádában egy 36-os méretet fogtam ki - sosem volt hordva. Nekem akciósra sincs pénzem, és nem vagyok finnyás
2013. jan. 13. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!