Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikortól válik egy cipő olyan...

Mikortól válik egy cipő olyan kopottá, hogy már nem hordjátok?

Figyelt kérdés
Most terveztem kidobni 8-10 pár cipőmet, mert szerintem már eléggé elhasználódtak, de a lakótársaim mind azt mondták, hogy bőven hordhatóak még... A többségüknek a felsőrésze néhol meg van kicsit horzsolva, meg eléggé "be vannak törve". No meg mindnek tükörsimára kopott már a talpa, sőt, van amelyiknek már ki is lukadt, de mind eléggé csúszós:S Ti mikor döntötök úgy, hogy kidobtok egy cipőt?
2010. aug. 17. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Akkor dobok ki egy cipőt amikor leszakad a talpa. Az imént dobtam ki a futócipőm ha gondolod megmutathatom.
2010. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nálam ez az elhasznált cipő:

[link]

2010. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Saten xDDDDDD.És milyen igaza van!
2010. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én akkor szoktam kidobni őket, ha már majdnem kilukadt a talpa....de ha csak nagyobb sérülés van rajta (pl. lerugtam az orráról a gumit kicsit) akkor csak kimegy udvari cipőnek...kinézi azt hogy milyen cipőben játszok a kutyákkal :D
2010. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem az számít, hogy ne látszon a kopás, ill. lyuk, addig hordok egy zárt cipőt, míg be nem ázik esőben, szandált, sarut meg addig, míg el nem szakad.

Én amolyan SOSmezítlábboltbarohanós cipő vásárló vagyok, veszek valami univerzálisat, ami mindenhez megy a stílusomban, inkább ruhákra, kiegészítőkre költöm a pénzem, mint cipőre...

2010. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én is akkor dobom ki,ha a talpa leválik vagy kilyukad.A megragasztásnak nem sok értelmét látom,így kidobom.
2010. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én meg akkor amikor már nem tetszik, megunom.
2010. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha már használhatatlan, és inkább éri meg újat venni, mint megjavíttatni, vagy már meg sem lehet javíttatni... vagy ha annyira elhasználódott, hogy nagyon topisan néz ki.
2010. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én sose dobom ki a cipőimet. megpróbálok vigyázni rájuk, ha meg elszakad vagy ilyesmi akkor megjavíttatom.
2010. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam is több élete van egy cipőnek.

Újkorában óvom, vigyázok rá, hivatalos vagy társaságba menős célra használom. Aztán ha már nagyon kopott, vagy kicsit lyukas, de fizikailag használható, akkor kutyasétáltató cipő lesz belőle. (Már ha nem javítható) És akkor dobom ki, ha végérvényesen úgy lerongyolódik, elszakad, szétjön stb, hogy fizikailag képtelen vagyok használni.

De ha csak kopott vagy kicsit betördezett, akkor még simán hordom.

2010. szept. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!